Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

sajmilinka

a podľa mňa dobre. teraz je asi najdôležitejšie si nejaký vybrať a nie riešiť, prečo sa rozhodol to takto spraviť, nie :D

alexiara

Vieš, čo ja už to vôbec neberiem tak, že by ma o niečo ukrátil, práve že sa snaží aby neurobil žiadny prešľap s výberom a som rada, že to takto vymyslel :D

Pilcuk

Naozaj nechápem, čo je to dnes za blbý trend vopred sa baviť o zásnubách, o svadbe. Celý ten moment prekvapenia, napätia je preč. Celé zásnuby tak strácajú význam, nakoľko aj bez nich je jasné, že obaja chcú uzavrieť manželstvo. Ale zásnuby sa napriek tomu vynechať nemôžu, lebo ženy by stratili jednu z mnohých príležitosti dostať nejakú cennú vec, v tomto prípade snubný prsteň...

alexiara

Ale vieš čo aj mám :) Chcela by som ho mať v ružovo bielej farebnej kombinácii. Ťažko sa to vysvetluje, lebo ja napriklad som osobne taký ešte naživo nevidela :) Chcela by som aby bol taký, no iný a nie tuctový proste

bludie

síce si podľa mňa prišla o to prekvapenie, no zas na druhú stranu, ak sa už o tom otvorene rozpávate, tak aké prekvapenie. je milé, že chce, aby si mala presne taký ako si želáš, to sa cení. no a aspoň ako takú skresanú predstavu na 100 modelov nemáš? :D nechceš si dať vyrobiť prstienok na mieru?