Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

Emilius

Mna tiež dlhodobejšie bolela hlava a najviac mi na to pomohlo toto www.joalis.sk :) Jeden kamarát mi to doporučil a odvtedy to ppužívam, keď ma nejako často bolá hlava

lilinida

...bola si s tym uz aj u doktora ci nie? Vies ci nahodou tam nieco nie je. Bolieva ta len hlava alebo aj krcna chrbtica ta niekedy trapi?

mijja

Krémy sú za mňa zbytočne vyhodené peniaze a neuľavia vôbec, je to skôr také pre tvoj dobrý pocit, že si mala snahu pre seba niečo urobiť, ale tam by som povedala, že to aj končí.

julisa12

martinka cvicenie ale tiez musi byt s mierou...hlavne musi to byt spravne odcvicene aby to malo zmysel...aby to nieco pomohlo...ale to tu uz zaznelo...ale ako rychla pomoct si neskusala nieco?...nejaky krem, tabletku nieco na utlmenie?...

patrici77

katika moja svokra ma tieto problemy, kvoli tomu aj dlho marodila a mala problemy prave pri dlhom sedeni, robila za pasom a to zvykla spominat, ze nieco neskutocne, ked osem hodin mas niekde sediet, zohnuta hlava, ze na nervy, ze tie bolesti nieco strasne :/

katikaluz14

Martinka229-záleží aká je to bolesť.Kedy ťa to chytí?Akože vnímaš to ja neviem pri dlhom chodení,sedení a tak?

basatop

Zrejme to nie je od chrbtice, ked cvicenie nepomaha. Alebo teda to cvicis malo, to tiez cvicenie pomoze, ale ked sa cvici pravidelne, dlhodobo a hlavne poriadne.
Lebo aj to vie byt problem, ked sa cvici len podla nejakych videi a nevies ci robit vsetko dobre.

Martinka229

ahojte, vyriesili ste niekto svoje problemy s bolestou hlavy? Obcas ma boli, ale casto si neviem pomoct. Zacala som aj pilates cvicit, lebo som myslela, ze to ma nieco docinenia s chrbticou, ale mi to nejako nepomohlo. Tak neviem ako si ulavit.

Zuzka8

Niekedy bývava bolesť hlavy z kŕčnej chrbtice prípadne zo stuhnuteho svalstva okolo kŕčnej chrbtice (šija, krk, trapézy). Vtedy je dobré pravideľne cvičiť na chrbticu alebo masáže či suché teplo. A ísť niekde mimo domu niekedy.

Pismeno

Tiez mam momentalne nieco pobodne, tiez take mensie tlaky ktore stale idu do nejakej inej casti hlavy aj tie unavene oci tiez pri tom a aj ta horucka na cele a castejsie zivanie. Tiez rozmyslam ci to nie je nahodou z nedostatku spanku kedze posledny mesiac a pol chodim spat o 0:00 a stavam o 6:00 cca, alebo ci migrena kedze som mal pred tyzdnom taku mensiu hnacku aj nevolnost trochu ale nezvracal som, co ja viem. Ono to vacsinou je vtedy ak napriklad sedim, odychujem ale ak robim nejaku cinnost ako napriklad pracujem vonku tak som uplne fit co ja viem. Kebyze by to mal nedaj boze nador tak by si mal uplne ine priznaky neboj sa, ani ja nemyslim na to najhorsie. Sice nie vzdy vyjde cas na navstevu lekara ale mal by si ine priznaky. Tiez som zvedavy co zas som chytil. Haha.