Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

denanusa

Hlavné je aby sme to nehrotili, že keď príde únava alebo nejaké bolesti alebo niečo, aby proste sme si oddýchli. Aby sme si dali pauzu.

sasimka

miacha tak to len studenu sprchu, Cetalgen a vybavene, vylezat a to prejde, teraz je take obdobie, ze ani poriadna zima a proste sa to na nas potom vyvrsuje to pocasie, nie je to bohvieco, ale co si poradime :)

miacha

MANTIKA

Horšie prežívame, ale teda ti poviem, že oveľa viacej zvládneme, aj prach bolesti máme inde. Mala som doma cez víkend maróda. Lebo soplík. Lebo teplota zvýšená a to bolo niečo neskutočné :D

mantika

julisa ale to je potom dobre, pretoze mas potom pokoj, nie je to jednoduche s tymi bolestami hlavy a na nas zeny proste vsetko vplyva, ja neviem na nas si ten zivot nejako v tomto zgustol, ze my vsetko tak nejako horsie prezivame, ze aj pocasie dokaze zauradovat :D

julisa12

nie...aspon teda za poslednu dobu ked si dam od bolesti to co si bezne davam, tak mi pomoze uplne...nemam to len take, ze na hodinku sa utlmi a potom sa mi to zase vrati...to ee..

lilinida

...martinka myslis po tabletke, ci bez tabletky? Ak si das liek tak ten by mal ucinkovat dlhsi cas, niekolko hodin a nielen proste chvilku, takze zalezi ako si to myslela. Osobne som nemala problem takyto ako popisujes. Ale napriklad na sebe uz mam odsledovane ze ked idem vecer spat, ze citim, ze ma pobolieva hlava, tak dozaista ma bude aj rano boliet.

cicilka

marekana, len co si v dnesnej dobe vyberies, nikde nie su idealne podmienky, zakazdym si to istym sposobom zdravie odnesie :/

mijja

Julisa no som na tom podobne, ale tiež mi nezaberie každý liek, mne Cetalgen pomôže, keď niečo takéto na mňa príde.
Mnohé lieky som vyskúšala, ale teda pomoc žiadna, až pri tomto sa mi polepší.