Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

mifuska

ked to ma spojitost s covidom to je pravdepodobne, ze to neprejde len tak, tiez som mala tento problem a nebolo mi dobre, teraz ale zase sa menili podmienky, ze uz kto ho ma nemusi ani zostat doma, co mi je uz akoze uplne divne :D

denanusa

Sasimka toto je fakt, mala som tak covid a najhorsie z toho celeho bola bolest hlavy a tela, nic ine mi nejako nebolo len bolesti som mala. Furt proste, aj vela vody som pila, aj kavu som si dala, lebo to su vacsinou take veci, co mi zakazdym zaberu, ale vtedy mi to vobec nepomohlo.

sasimka

julisa je toho vela, aj u nas, tiez susedia, kamaratka ta uz tretikrat maju, takze nie je to sranda a treba sa otestovat, ked sa clovek neciti dobre, lebo za bolestou hlavy sa moze cokolvek skryvat najma, ked to nie je jednodnova zalezitost.

julisa12

miacha to máme podobné....ale teraz akoby sa s takýmito problémami vrece roztrhlo...v mojom okolí toľko chorých ľudí, teda chorých ale s pozitívnym covidovým testom...

miacha

MANTIKA

Už keď mám tak, že 37,8 alebo tak, to si už dávam, nemám rada, keď by mi mala ísť nad 38, to proste už je na mňa veľa. To už mi je teplo, už som nervózna, hlava ma bolí, takže radšej skôr ako neskoro.

patrici77

martinka je to divne, ale u nas zien je to proste tak, postupne si na to zvykam, teda ani nie, ze zvykam, ale snazim sa tomu prisposobit, ze naucit sa fungovat, viem uz ked na mna idu bolesti co si dat, ked unava a vsetko, takze nastastie uz za tie roky, co so svojim telom fungujem uz cca viem co nan plati

Martinka229

sasimka, ale je to normalne, ze proste taketo veci sa u nas u zien prejavia vacsinou ako problem s hlavou? Ze hlava si tie bolesti musi odniest???

katikaluz14

Basatop-ale to je chyba,že si niečo také myslíme,potom na seba tým len zbytočne veľký tlak vyvolávame.Mali by sme si dopriať kľud,keď to potrebujeme.

basatop

A toto je ten najvacsi problem, ze ked mame rodinu, deti, domacnost, ze od toho sa neda len tak urobit pauza, respektive mame pocit, ze nas nikto v tom nevie dost dobre zastupit.

Najčítanejšie články