Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Preteba

Kaido, osud, ezoterika? To si kde vzal? Dôkaz na čo? Chceš dôkaz? Pozri sa do seba, tam máš dôkaz. Ale nezabudni otvoriť oči. Kaido, myslím, že je zbytočné Ti niečo radiť, lebo Ty už máš svoju predstavu o tom ako by to malo byť. Tak nech Ti Boh pomáha a ukáže Ti Jeho pravdu o Tebe.

zapper

Ešte som zabudol, oni to tam nepíšu, že si prikladám aj fľašu s teplou vodou na pravú stranu k pečeni, keď si už ľahnem a v preprípravny deň jem iba varené zemiaky a jablkový kompót, niekto v ten deň pije iba jablčnú šťavu. to je všetko.

zapper

tmv 10.03.2018 18:20:15
tam máš aj link, tmv ti dobre radí a tu máš pečeňovu kúru, ktorú som spomínal:
Pečeň je dôležitý orgán pre detoxikáciu organizmu. Akékoľvek toxíny, ktoré zhoršujú činnosť pečene, majú negatívny vplyv na celkové zdravie. Pečeň má i tráviacu funkciu. Denne produkuje okolo 1-1,5 litra žlče. Žlč je zložitý roztok, ktorý obsahuje hlavne žlčové kyseliny a cholesterol. Keď sa žlč príliš zahustí vznikajú mazľavé zátky až kamienky rôzneho zloženia. Tieto nánosy zabraňujú nielen správnemu tráveniu, ale aj detoxikačnej funkcii pečene. Vo vnútri sa môžu skrývať rôzne mikroorganizmy napr. salmonely, staphylokoky, streptokoky a pod. Tieto nánosy zároveň bránia správnemu metabolizmu cholesterolu. Z toho vyplýva, že pre správnu funkciu organizmu je potrebné žlčovody čistiť. Pred pečeňovou očistou odporúčame absolvovať črevnú očistu hydrocolonom alebo klystírmi a obličkovú (ľadvinovú) očistu (nie sú podmienkou). Pri pečeňovej očiste uvidíte ako sa telo zbavuje mazľavej cholesterolovej hmoty, rôznych kamienkov a črevných koprolitov. Očistu je vhodné na začiatku opakovať 3x po 6 týždňoch a v ďalších rokoch 2x ročne.

Ingrediencie:
• Glauberova horká soľ (síran horečnatý) - 50 g
• olivový olej 1,2 dcl
• čerstvá šťava z ružového grapefruitu - 1 veľký alebo 2 malé, aby ste dostali 1-1,5 dcl šťavy
• slamka na pitie (nie je podmienkou)

Pečeňovú očistu robte v sobotu, aby ste v nedeľu mohli odpočívať. Deň pred tým prerušte očistu obličiek. Nejedzte mastné jedlá, iba varené obilie (žiadne maslo ani mlieko). Zeleninu varte iba vo vode. Vytvorí sa tak veľký tlak v pečeni, ktorého pôsobením dôjde k vytlačeniu väčšieho množstva žlčových kamienkov.
14:00
Po 14:00 hod nejedzte, ani nepite. Pokiaľ toto pravidlo porušíte, budete sa cítiť zle. Pripravte si roztok horkej soli. Rozmiešajte 50g v 8 dcl vody. Jedna dávka predstavuje 2 dcl. Roztok uchovajte v chladničke.
18:00
Vypite 1. dávku roztoku horkej soli. Pre zlepšenie chuti môžete pridať vitamín C. Môžete zapiť čistou vodou.
20:00
Vypite 2. dávku roztoku horkej soli. Od 14:00 ste nejedli, ale napriek tomu nebudete cítiť hlad. Časové rozvrhnutie kúry by ste mali dodržiavať s maximálnou odchýlkou 10 minút.
21:45
Do väčšej nádoby nalejte olivový olej (1,2 dcl). Do inej nádoby vytlačte grapefruit a dužinu odstráňte. Mali by ste získať aspoň 1 dcl šťavy. Šťavu prilejte do olivového oleja, uzavrite viečkom a poriadne zatrepte. Teraz navštívte toaletu (raz alebo viackrát, aj keby ste mali zmeškať dávku o 22:00). Dbajte však o to, aby ste sa oneskorili maximálne o 15 minút.
22:00
Vypite pripravený nápoj z olivového oleja a grapefruitovej šťavy. Pite ho cez slamku, uľahčí vám to preglgávanie. Pokiaľ je to možné, pri pití stojte. Dávku vypite do 5 minút. Ihned' si ľahnite. Pokiaľ si neľahnete, mohli by ste narušiť celú očistunú kúru. Čím skôr si ľahnete, tým viac kamienkov opustí vaše telo. Ľahnite si na chrbát s hlavou mierne zdvihnutou na vankúši. Snažte sa predstaviť si, čo sa deje vo vašej pečeni. Najmenej 20 minút ostaňte v absolútnom kľude. Ucítite ako sa v žlčovode posúvajú kamienky. Vďaka horkej soli Vám to nebude spôsobovať bolesť.

Ráno po prebudení vypite 3. dávku horkej soli. Pokiaľ je Vám nevoľno, s týmto pitím počkajte. Môžete si ľahnúť späť do postele. Dávku nepite pred 6:00. 0 dve hodiny neskôr vypite 4. (poslednú) dávku horkej soli a môžete sa vrátiť do postele. 0 ďalšie 2 hodiny neskôr sa môžete najesť. Začnite ovocnou šťavou. 0 pol hodiny môžete jesť ovocie a o ďalšiu hodinu môžete zjesť bežné (aj keď ľahké) jedlo. Večer by ste sa už mali cítiť zdravý.

Text je skopirovany, linky sa tu často mažú, mám to odskúšane a funguje to. Tu Clarkiu som tiež užíval pred tým alebo som likvidoval patogeny zapperom, až potom nasledovala kúra. Držím palce.

Dedenkko

Biorezonancia je blbost na vytahovanie penazi od ludi, ktori su zufali a robia zufale veci. Sam som dal na to tolko penazi, ze sa az hanbim napisat to sem. Vysledky boli vzdy rozne a tie pripravky co mi odporucili...hroza. Nakoniec som si nasiel liecitela. Ano pre niekoho dalsi sarlatan ale tento sarlatan mi ako jediny pomohol. A liecba u neho stala do 50 eur za 4 sedenia...neporovnatelne. My ti tu zrejme diagnozu neurcime. Ta borelioza bol len tip, chapem. Ale chod po doktoroch a hladaj pricinu. Nechci len vediet ako s tym zit (a tym padom sa vzdat), skus zabojovat a neriesit ako fungovat ale ako to riesit a preco sa ti toto stalo

Kaido

Dedenko
Ak vies chapat pisanemu textu a nevytrhavas ako pises ty ''2 vety'' z kontextu tak ti je jasne ze ja som ani o ziadnej borelioze nepisal ze mam. Takze ak chces relevantne prispievat a nebyt mimo temy tak sup precitat celu temu, alebo aspon posledne 2 strany.

Ale dik za tu radu z biorezonanciou, mozes to rozviest preco je to zbytocne? Niektori ludia mi pisali ze ano aj vtejto teme, ini zas ze zalezi aj od toho kto tu biorezonanciu robi.

jjoe
Tak potom s panom bohom, ak ti este zostal aspon kusok zdraveho rozomu, ktory ti nevyzral nejaky chemicky prasok tak tam uz nidky nechod a prasky neber, tolko ti poviem ja k tomu, ak by som sa nejakym nedopatrenim ja dostal na psychiatriu tak by som sa z nej vratil ako vygumovany preprogramovany clovek, co okrem neviriesenych telesnych chorobach a priznakov je aj chodiaci ''zombie''.

jjoe

Nie si blázon. na psychiatriu chodia bežní ľudia, čo hlavne trpia depresiou. Ja trpím larvovanou depresoiu, hlavne bolesťami brucha a kĺbov. Mával som aj úzkosti. Bol som na psychitrii hospitalizovaný. Pomohol mi escitalopram, antidepresívum. Teraz síce mám krízu, ale verím, že to prejde. Takže, treba ísť k psychiatrovi. Dúfam, že ti pomôže. Alternatíva mne vôbec nepomohla.Veľa zdaru...

Dedenkko

Kaido uz sa prestan tolko lutovat a ak mas boreliozu, tak sa chod liecit...A kde si tu boreliozu schytal? Plus, na biorezonanciu nechod, je to zbytocne drahe a nefunguje to. Co ti konkretne povedala Albertova? Napis to tu vsetko, nie dve vety, co sa tebe hodia

Kaido

PretTeba
aha takze uz sme pri osude a podobnych srackach, tie tvrdenia co ty psies nikdy nedokazes, odbornici by ta vysmiali, preto ja nechcem prijat tvoje hluposti, pretoze je to na hlavu, rad ludom ktori su na tom psichycky zle nie ludom ktory maju problem urcit diagnozu na fyziologickom podklade. Ktokolvek triezvo uvazujuci by neprijal to co pises ty pretoze zatial si neposkytla ziadny dokaz o tych tvojich ezoterickych srackach.

zapper
Blizsie ako sa to vezme, 2 roky mi je v kuse zle a stale som sa nedozvedel preco, mozes mi napisat este raz tu stranku a co kontretne si mam pozriet a kupit? Prepac ak to tu uz niekto posielal ale nenasiel som tu nic.

sukr
Nepripada do uvahy aby som sa vybral az do Rakuska a tam si vybavoval tieto testy, aspon nie v skorej dobe, myslel som ze sa to da aj kupit. Ten food detective si mozem kupit tiez, ale vravim nemam absolutne ziadne peniaze a tych par svestiek co si z vyplaty odkladam idu do inych veci, takze raz ak budu peniaze si vsetko pokupim no teraz sa to neda bohuzial.

Tak som si myslel, tak penta je velmi zla vizitka a este mam platit nejaky rocny poplatok? To mi nepride ako dobre riesenie problem slovensko zdravotnictva je v komplexnosti, je to tu cele zle od zakladov, studium, tituly, vysoke skoly vsetko je tu na velmi zlej urovni a potom takito doktori tu ordinuju a je uz jedno ci v statnych nemocniciahc alebo v pente. Skoda ze som sa narodil na Slovensku.

Miga

Mna by zaujimalo aka je tvoja rodinna situacia a aky mas vztah s rodicmi. Vsetko totiz so vsetkym suvisi, aj ked samozrejme nebudes tomu verit. Lebo podla toho co som si od teba precitala, ty sa skutocne z toho dostat nechces. Len si rad, ak si mozes "hoviet" v tom, ake je to strasne vsetko.....Napis ake mas rodinne vztahy. A ja sa ti pokusim pomoct. Inak suhlasim so vsetkym napisanym -chyba je v prvom rade v tebe samom. V tom ako sa ty vnimas, ako sa lubis, ake mas vztahy s najblizsimi a s tym spojene sebahodnotenie

sukr

Kaido, s tymi testami to bolo myslene tak, ze 30 € zaplatis za fruktozovy test a 30 € za sorbitovy. O vysledku budes informovany uz v den vysetrenia, ale nemozes si to urobit sam doma. Sam doma si mozes urobit Food detective test, ktory kupis v lekarni za ase 70 €. Ten obsahuje vselijake potraviny ako napriklad psenicu, vajce, kukuricu, mliecnu bielkovinu, rozne druhy zeleniny a ine. Ale neobsahuje laktozu, fruktozu a sorbit. S tou laktozou si dobre dopadol, ze ti to urobili uz na gastro zdarma. Aspon si nemusel platit za dychovy test inde.
Chodim do Procare, to si uhadol :) a viem, ze ho vlastni Penta a viem aj, ze to nie je zrovna najlepsia vizitka, ked nieco vlastni Penta, ale bohuzial som na Slovensku nenasla nic lepsie, asi tak a ked porovnam Procare s mojou byvalou sibnutou doktorkou (z mesta 100 km od BA), tak je to neporovnatelny rozdiel a z mojej strany maximalna spokojnost teraz uz. Aspon zatial a to som tam uz treti rok, alebo aby sme si lepsie rozumeli, uz viac rokov tam chodim ale predtym to bola v BA sukromna nemocnica Medissimo, ktora nepatrila pod Procare a potom tu nemocnicu zrazu kupilo Procare, no tak co uz? Ale s tym, ze lekari zostali ti isti, aj pristroje a sluzby tiez, len sa viac plati, ale uz som si zvykla. Doviedla ma tam nespokojnost s mojou byvalou doktorkou a ta nespokojnost sa tykala toho, ze som jej priniesla diagnozu od gastroenterologa a ona vobec nevedela, ze taka diagnoza existuje a nemala sajnu, co to je, este ma zacala presviedcat, ze som zdrava a ze mi nic neni, a tak... tak som si zratala, kolko je dva a dva a docvaklo mi, ze moja byvala doktorka ma asi vysokoskolsky diplom kupeny, ked ani len toto nevie a pratala som sa od nej kade lahsie, to len v ramci pudu sebazachovy a v zaujme mojho zdravia, aby bolo o mna postarane lepsie a to uz teraz aj je. Dodatok: tiez som mala traviace problemy, aj ked nebolo to so mnou az take zle ako s tebou /mam za sebou gastrofibroskopiu a kolonoskoiu, testy na intolerancie, testy na potravinove alergie a test na histaminovu intoleranciu/, ale vsetko sa odhalilo a vyriesilo. Som dospely a pracujuci clovek, preto sa opovazim platit tie peniaze. Keby som bola pubertiacka, tak by som dostala asi len jednu na papulu od rodicov a ziadne peniaze na Procare a na cestu do BA :))