Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Filipe

Nie mily Kaido, ja ti informacie zhanat nebudem. Ja som si to vygooglil, ze ako to je, ty toho schopny nie si? Pytaj si nielen vysetrenie z krvy, ale aj vyter z nosa a hrdla. Povedz, ze si v kontakte s nakazenou osobou. Co?? 500 eur? Ja ze napises nejakych smiesnych 390 ale 500? To si nevies odlozit mesacne aspon po 50 eur? Po troch mesiacoch by si uz vedel zaplatit liecbu. A mas len matku? Nemas surodencov, starych rodicov, ktori by ta mohli zalozit, ked si tak vazne chory a vy nemate v rodine ziadne problemy (podla toho co si napisal). Schvalne ti nepisem aby si si zobral pozicku, lebo lepsie je od rodiny si pozicat. Ak ti ledva ostavaju prachy a matke tiez, preco nezijete aspon na cas spolu, aby sa vam financie rozdelili a nemali take vysoke vydaje?

Kaido

Tak ako to je mi vysvetli ked si nejamudrejsi, obvodna lekarka mi spravi test ci mi len vypise ziadost alebo ako to je? A Ked sa ma spyta na dovod co jej mam povedat, uz tak sa tam na mna bude pozerat divne, kedze sa krvne testy raz riesili a nic negativne na vysledkoch nebolo( neviem ci zahrnali aj testy na chlamydie).
Si slepy? Pisem pecen,pluca,oblicky mi povedala. Stoji to 150 eur, zarabam 500 a tyzden pred vyplatou uz nemam nic. Matka mi poziciavala resp prispela na vtupne vysetrenie k albertovej odpustila mi 2 mesiace najmu, tak si urcite nebudem od nej zebrat na dalsie tieto veci, ona zije tiez zije iba z vyplaty do vyplaty.

Filipe

Kaido, kde si mas dat spravit testy?? Vies co je google? A vies ako funguje? Prosim ta, nevyhovaraj sa na to, ze nevies kde si mas dat testy urobit. Obvodna doktorka ti da urobit test. Bodka. Nemusis chodit pol republiky kvoli tomu hore dole. Ak obvodna vypise ziadost o test, ziadna doktorka v TN sa nepozrie na vysledky a zhodnoti, ze test netreba!! U Albertovej si bol raz, dokopy ani nevies napisat, co ti povedala. Lebo z toho co si napisal nevie ani panboh nic. Kolko stoja tie jej caje a tinktury, ze si to nemozes dovolit? Kolko zarabas mesacne, kolko platis najom a jedlo? Ze ti neostane na liecbu? Pisal si tu niekde, ze doma je vsetko fajn, ziadne problemy s rodinou. Preco ti rodina nemoze vypomoct financne aspon s Albertovej liecbou?

Kaido

sg
fakt ale neviem ci tomu mam verit, ktosik tu postoval ze to je shit, neuznavany lekarskou vedou, pokial by mi tam aj nieco nameral ako budem vediet, ze to nie je shit? Ale skusit mozem, 20e nejak naskrabem.

Filipe
To by som aj ja rad vedel co tomu vsetkemu predchadzalo, nie ze by som si neuznal, ja bohuzial neviem prist na to co tomu predchadzalo, zijem v podstate rovnako uz 10 rokov, zdr problemy zacali tak pred 2 rokmi.
Bol som na kadejakych vysetreniach, doktori ma nesmeruju an dalsie, takze ani neviem kde sa mam pytat. A cudujes sa ze sa na nic neprislo v tejto bananovej republike, kde je technologia a diagnosticke postupy z 80tych rokov?
U koho si mam pytat testy na chlamydie a spravia mi ich? Ja ti poviem tak bol som raz an infekcnom v TN kde ma poslal moj obvodny no opat strata casu, ta doktorka sa mi zdala arognatna pozrela do papierov na pecenove testy vravela ze mam v norme preto mi odmietla spravit akekolvek infekcne testy! TAk kde si to mam dat spravit, ked ma takto odbije a ani mi nechce zakladne testy na infekcie spravit? Probiotika uzivam vyse mesiaca.

U Albertovej som bol na jednom vysetreni, vravela mi v prvom rade ze vobec nie som pripad pre psychiatra a nech tomu neverim, cize opak toho co ty pises v prvej vete. Potom mi povedala ze nie je to nejak hrozne ale mam toho viac. Tusim mi zistila podla cinskej mediciny pecen, pluca a oblicky, dohodli sme sa ze ak budem mat financie tak mi namiesa tie elixiry a prirodne napoje na 4 mesiace, no zial som bez financii, takze stale cakam.

Filipe

Kaido, ty si ozaj pripad pre psychiatra...absolutne destrukcny typ osobnosti. TY si si otravil svoje telo! By som rad vedel co predchadzalo tvojmu terajsiemu stavu, ale na 100% si to nepriznas. Nie je mozne aby si mal urobene vsetky mozne vysetrenia a na nic sa neprislo. Ze sa chlamydie u muzov neprejavuju? Halooo, tak si dam urobit specialny test na chlamydie. Ako sa stravujes? Opis tu svoj bezny jedalny listok. Dievca ti tu opise nejake dobre probiotika a ty jej napises, ze ti ziadne nepomohli? Ako vies, ze tieto konkretne by ti nepomohli, ved si ich este ani neskusil? Ako dlho si uzival tie svoje, ze nepriniesli ziadne zlepsenie? Ak sa chces liecit prirodne, nemozes ocakavat, ze si das probiotika a za dva dni ti bude dobre....Bol si u Albertovej? Co ti povedala? A kolko sedeni si u nej mal?

sg

A nechces skusit tu biorezonanciu, tych 20 E na komhelp.sk nie je tak vela, podla vysledkov si mozes pytat vysetrenie u lekara.

Kaido

sg
Ja ti neviem, ked som mal este nadej pred 2 rokmi ze staci zajst k lekarovi a vsetko sa dozviem tak som bol u urologov, robili mi aj vyter z mocovej rury a nic sa nenaslo, dala mi 1 balenie atb, tie som dobral a ziadne zlepsenie. Neviem ci mi robila aj chlamydie a tieto veci, ale cital som si na internete aj mi urolog vravel ze u 99% muzov sa chlamydie ani nijak neprajavuju tak fakt neviem.

sg

Ked spominas palenie pri moceni, tak mozes mat bakterialny zapal moc.ciest, ktory sa moze rozsirit aj na oblicky, pozri na nete zapal obliciek, z toho mozes mat aj traviace problemy, hnacky, bolesti hlavy..., mal by si kazdy den vela pit , vodu, byl.caje, napr. caj Urosept /lekaren/, + si dat podrobne vysetrit moc, aj na ureaplazmy, mykoplazmy, chlamydie..., je tzv. prolongovana liecba, ked sa beru atb. v nizkych davkach dlhsiu dobu.

Kaido

Tak po novom ma kazdy den tak polovicu dna boli hlava a za ocami. Je to na nevydrzanie, do toho ten tlak na hrudi, zle travenie, za chvilu sa zrutim.

zajha
ani nevies ako rad by som siel, more milujem a teple krajiny, naposledy som bol pred 10 rokmi uz ani neviem ako vonia more. No bohuzial nie su financie, ledva vyzijem mesacne z toho co mam.

sg
probiotika beriem ale nejake zlepsenie som nepocitil po nich, mam rozne druhy aj kvalitne, ale dakujem ti za normalne rady, si mila :)

ModraObloha
Je mi luto ze sa ti to deje, je to hrozne takto zit a musis byt schopny pracovat, noramlne fungovat, na nic si nestazovat a ked nieco povies tak len na teba vsetci pozeraju a pytaju sa aku mam diagnozu...
Mame nieco spolocne, nieco nie, napr s tym mocenim nastastie ziadny problem nemam, mna iba pali pri moceni a mam podrazdenu pokosku na penise, trochu ruzovu, suchu, citlivu.

zajha

mozno by bolo fajn, keby si si niekde oddychol. chod na dovolenku, spoznaj nove miesta. zamestnaj hlavu niecim zaujimavym