Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Kubo11

Keď píšeš, že "Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane." tak ešte hypnoterapiu si asi nevyskúšal. Myslím si že ťa z toho nevylieči, ale dá ti odpoveď na to, prečo sa ti to deje. Nasmeruje ťa na cestu k vyliečeniu.

pedag

To je tak, že trebárs si vymyslím vtip, poviem ho a už sa to nedá pochopiť. Ale cieľom vtipu je niekoho rozosmiať, aby nemal trebárs depresie a pod., ale keď niekto povie vtip, tak už je blázon. A to by som mohol takto rozobrať x vecí, ktoré sa považujú za šialené. Ale ja to mám dobre vymyslené, ja beriem lieky za svojich pacientov:-) Oni nemusia. Dajak tak.

Defcon

Hm, som z fachu viacmenej a mal by som sa sk lekarov zastavat, ale zialbohu, nic zlozitejsie ako lupiny vo vlasoch nedokazu diagnostikovat. Ked ideme instalovat nejaky zlozitejsi pristroj do sk nemocnice, tak menej zdatni jedinci od nas radsej beru dovolenku ako by sa mali jedovat s hlupakmi sk doktormi.....pred polrokom som jednemu starsiemu doktorovi musel vysvetlovat ,ze vypinat pc vytiahnutim zastrcky z elektriky je naozaj zly postup. Na jeho obranu treba podotknut,ze isiel prave do dochodku a uz na to kaslal. Idem sa najest.

Kaido

mickey a rene
suhlas

pedag
a to je co nieco? prasky AD a take svinstvo mas na mysli? Lebo rozhodnutie je len jedno a ak mi to este zhorsi moj zdravotny stav tak dakujem pekne.

tutri
lieky, dufam ze nemyslis farma prasky a drogy

vestica lubomira

Ahoj. Stavy, ktoré popisuješ súvisia s podvedomím. Skúšal si terapiu podvedomia? Keď začneš robiť s podvedomím úzkosti a bolesti sa postupne uvoľnia. Pozri si moju stránku. Možno Ti to pomôže. vesticalubomira.wixsite.com

Rene1337

Neviem naozaj kam ta medicina speje. Hovoria ze pribuda velmi vela psychickych pacientov a nemaju osychiatrov. Bodaj by nie ked nevedia poriadne diagnostikovat a uz ked nevedia co tak sup na psycho. Unava a vsetky zdravotne problemy maju fyzicku pricinu. Povacsinou prechodene infekcie.

mickey21

nie, blazon niesi a v ziadnom pripade ho zo seba nenechaj robit a na ziadnu psychiatriu nechod, tie drogy, co by do teba napchali, by ta dorazili..... to, ze slovensky doktor ta nevie ani len diagnostikovat neznamena, ze si na hlavu, oni su chudaci.... poradit ti neviem, lebo pri tolkych temach si nepamatam presne, ake problemy mas, ale viem si zhruba predstavit....