Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Kaido

shel_london
Presne to sa tu tym tvrdohlavcom snazim vysvetlit, ale aj na to ma odpoved uzivatelka PreTeba a povedala by ti ze boreliozu si dostal preto lebo mas nejake vycitky a zavidis ludom :)... co si mam potom o tomto mysliet, konecne prisiel niekto rozumny

Kaido

BielyTesak4
Vidis sam ze to ej teda na fyziologickom podklade a zmena myslenia ani nc ti nepomohlo a stale mas bolesti, ak sa uplne vyzdravies tak mi napis, lebo to vsetko co si tu popisal tie hoaxy maju nulovu vypovednu hodnotu.

Miga
Dobre vztahy mam so vsetkymi aj s rodinou

PreTeba
Tymto stylom pozri do seba a slovickarenim by si nasla na kazdeho jedneho cloveka na planete nieco, to by potom nikto nebol psychicky v poriadku a vsetci by boli chori, no to co prezivam ja nepreziva nikto ani clovek na psychiatrii co sa chcel zabit, ani bezny moj kamarat, kolega, ani ten kamos co vsetkych ojebava, dari sa mu nikto proste.
Hnacky a traviace problemy su len povedzme 1z20 symptomov to je mozno aj ten najmensi problem, ved co s hnackou sa da zit, tak sa idem za den viac krat vysrat, stale mam plyny ale s tym sa da zit a vobec by som tu nepisal keby som mal iba travenie, ale tych symptomov je tolko a tak odlisne su od seba, ze jednoducho nieco musim mat v sebe, infekciu bakterie a pisem to znova ked si nepochopila na priklade v lese, AK UZ TO RAZ MAM A JE TO VO MNE, tak je sice pekne ako mi chces pomoct tym ze sa pozriem do seba a budem tam nieco hladat, tato haved z tela len tak nezmizne, tym ze ''zmenim myslenie'' alebo ''sa zahladim do seba'' chapes co ti chcem povedat? Ze aj keby si vo vsetkom mala pravdu tak je to v tomto pripade irelevantne a bezpredmetne.

shel_london

Poniektori jedinci ma tu fakt bavia, ako to tu tak citam.

Biely tesak - a pocul si uz aj o somatopsychickom ochoreni?? :D je opacne, ako psychosomaticke, a teda psyche=psychika a somato=telesne (ak by niekto nerozumel).
Uz len taka borelioza ci chlamydie su prave somatopsychicke ochorenia :D
Takze to co plati na vas, co ste mali najskor doj*ebkanu psychiku a nasledne sa spustili fyzicke procesy - autor urcite prehodnotil. Ak ale vylucovacou metodou clovek pride na to, co sice nie je zo dna na den, ale tym sa vyselektuje sa mnoho ochoreni, tak potom to proste psychika stoji az na druhom mieste - teda telesne ochorenie napada nervovu sustavu.
Uz tu meliete stale dokola to svoje, kazdy to svoje: Ked to mam ja zo psychiky, mas to urcite aj ty!
NO NIE! Nema!! Presiel aj tie moznosti, ako citam v jeho prispevkoch, tak sa ho stale nesnazte prehovorit, za to ze vy to zo psychiky mate.

Anonym_93436

Psychický problém bol len s únavou .. mám fyzicky poškodenú nervovú sústavu ktorá mi vytvára v celom tele bolesť podobnú tej ktorá je keď niekomu amputujú končatinu .. volá sa to neuropatická bolesť. + ešte pár zdravotných fyzických problémov. Niektorý majú šťastie že to majú len v ruke , mne to postihuje celé telo.
Ľudia s týmito nervovými bolesťami často spáchajú sebevraždu.
Pozri si čo je psychosomatika , narazil som na to pri hľadaní pomoci a veľmi veľa ľudí má práve fyzické problémy spôsobené niečim čo sa pokazilo v psychike , keď už si beznádejný tak hľadáš všade a skúšaš všetko. Ja ti tu nepíšem niečo čo si vymýšľam ale práve niečo s čím som sa stretol a čo práve pomohlo veľmi veľa ľuďom.
Ako je milé že si myslíš že problém odtial nepochádza ale to si myslelo aj mnoho ľudí a potom sa len na konci hanblivo chytali za hlavu že to neskúsili skorej ....

Nie , svoju neuropatickú bolesť som nevyliečil no práve to čo robím pomohlo pár ľuďom a mne to pomáha znášať bolesť a pomaly liečiť tie ostatné zdravotné problémy.

Preteba

Kaido, ja sa nechcem hádať. Je mi jedno, čo si ľudia o mne myslia, ja nie som podstatná. Hádanka? Keď Ti poviem, pozri do seba, tak čo na tom nerozumieš? Dobre, ešte raz.
Nechceš prijať nič o Tebe samom, žiadnu radu, bojíš sa, že keby si sa pozrel do svojho vnútra, zistil by si niečo, čo sa Ti nepáči a musel by si s tým niečo robiť. Ty sám. Tvrdohlavo odmietaš iný názor. Hnačky, tráviace problémy...Jednoducho nevieš stráviť to, čo sa deje.
Schovávaš sa za svoju dobrú povahu, povesť...aby nik nevidel Tvoje skutočné ja, zahmlieva sa Tvoj pohľad... závisť nie je len to, že ohováram niekoho kto má viac, závidí aj chorý človek zdravému, i keď si to nechce priznať. Všetky dôkazy máš u seba, je len na Tebe, či si ich overíš. Skutočne mi je ľúto, s čím bojuješ, ale Ty sám si ten, kto to môže zmeniť. Prajem Ti veľa síl a múdrosť vykročiť.

Kaido

BielyTesak4
Coho si ty len dokazom prosim ta pekne... Vobec ta nepoznam, mohol si mat uplne iny problem, tvoj problem bol v psychike preto sa ti asi vsetko zacalo zlepsovat, videl som uz vela prispevkov od teba, ako si sam a opusteny ako si nemal kamaratov atd... depresie... to nie je moj pripad pochop to ty, ze kazdy pripad je uplne iny preco by som mal hladat podobnost s tebou ked si mal uplne iny zdr(psychicky) problem ako ja? Ja som mal spokojny zivot az dovtedy ked mi nezacalo byt zle a nie naopak! Tak uz to pochopte hlavne vy dvaja!

Anonym_93436

Kaido Kaido , dôkaz ? ten je taký že momentálne som stále tu a nie pod hlinou. Či si myslíš že ti tu píšeme len tak z našej fantázie ?
Teba zaujíma len tvoje utrpenie pri tom stále sa z toho nechceš poučiť.
Ľudia si už spravili názor na teba , na tvoje ''drsné'' vystupovanie a to že vidíš len slepo svoju pravdu , otvor oči priateľu , potom možno uvidíš konečne to čo ti hovoríme a bude ti lepšie , do vtedy ? Behaj po liečiteľoch a doktoroch ako som ja robil 5 rokov.

Berieš nás ako nepriateľov pri tom ti len chceme ulachčiť trápenie ale ako hovorím , ten kto trpieť chce nech si trpí.
Tak ako píše Preteba , maj sa krásne a držím palce.

Kaido

PreTeba
Vravim, opat nic konretne len pises v basnickach, ano ezotericke sracky su to, pises v basnickach a vzdy si to tak sformulujes ako tebe sedi. Ved nevies poskytnut ani 1 jediny dokaz o svojich tvrdeniach a na odpoved dokazu zas napises hadanku pozri sa do seba. Ak nenapises nic konkretne ale len tieto tvoje omacky tak tu zbytocne pises, myslim ze ludia si tu uz na teba spravili nazor.