Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Chujkooo

Ja si idem na biku a nejaký k.r mi ukazuje na hlavu? A ty si kto? Poznáme sa? Ešte raz! Tí, ktorí boli pred tebou, dopadli dobre, to je pravda. Vieš čo, zabi ma. Nech sa páči. Bude ti lepšie pri tvojom jeblom sa.anskom srdiečku? Začíname? Ok, začíname. To bolo prvý a poslednýkrát ty kokot. Tešíš sa? Nemáš dôvod.

Miga

Kaido, distal si tu neuveritelne vela rad...96 prispevkov...kazdu jednu radu si ofrflal a vymyslel tisic sposobov preco to skusit nemozes a preco si myslis, ze je to blbost. Minul si TOLKO ENERGIE na kraviny...keby si tu istu energiu daval do prijimania novych rad, uvazovania nad problemom z inej strany, tak by si videl tie vysledky...Pre teba je ale lahsie ofrflat vsetko a vyhovarat sa preco nie. Teraz tu neplackaj. Za vsetko si mozes sam :)

Kaido

Takze ako to teda jevs nou, je to podvod to vyzera tak.

Pomozte mi este niekto co mam teda robit? Ja som ako chodiaca mrtvola nevladzem fyzicky uz nic a to mam taku pracu ze lahsia uz ani nemoze byt. Keby sa tak dala vybavit eutanazia na svk.

sg

Ja som brala vela liekov na TBC, ale stale som bola chora, nic som nevladala robit, preto som isla na biorezonanciu, kde mi vysli borelie, mykoplazmy, chlamydie...., parazity, HP..., ale liecim sa sama, beriem aj atb., ktore si kupujem z netu.

Kaido

BielyTesak4
Nehovor, kazdy tu mame iba vlastne nazory na vsetko, ved je to diskusne forum, takze logicky sa tu diskutuje o roznych nazroroch. No je nazor podlozeny nejakymi faktami a dokazmi, zatial co tvoj nazor je iba nejaky tvoj osobny prezitok a skusenost nic viac.
To su mi veci, vazne existuje clovek co demonizuje travu a v rduhej vete ti radi aby si presiel na AD aby som sa ''pozbieral''. To je navadzanie na tvrde drogy, ja reagujem len na co chcem? Kde si ty reagoval na to ze vzorec chemickej latky a posobeni AD je skoro rovnaky ako extaza co je tvrda droga! To mam toto doseba pchat akurat v mensich davkach a pravidelne?
Cely farmaceuticky priemysel je stavany aby lieccil a nikdy nevyliecil, presne tak ako napriklad tie AD.
Okrem toho nejaky nastrocny sopliak ma to nebude poucovat o tom a vysvetlovat mi tieto veci kedze skusenosti ci uz s AD alebo aj tou travou su u teba nulove = nulova vypovedna hodnota.

sg
a co tebe vlastne bolo a co ti zistila biorezonancia?

Anonym_93436

O tráve som písal len dva krát a to som jedine vyjadril svoj názor na ňu kedže vidím čo to spravilo za pár rokov so spolužiakmi. A tak ako som aj na konci napísal .. je to len môj názor tak prosím čítaj s porozumením.
Ty si mi celé pokusné zviera ... robí sa to pretože sme všetci iný a ak by daná látka zareagovala zle aby sa to rýchlo vysadilo s čo najmenším účinkom. AD mnohým ľuďom pomohli a odporúčam ti ich kedže sa sám nevieš pozbierať dokopy .... mnohí ľudia aj ja sme sa pozbierali bez AD takže to ide aj bez nich ale tak čo s tebou kludne si ber aj tu trávu , sám si pánom vlastného tela.
S Migou súhlasím , čítaš len to čo chceš takže škoda slova s tebou.

sg

Mala som objednany pestrec aj cierny kmin z tej stranky a uzivala som ich, ale treba uzivat dlhsiu dobu, prestuduj si davkovanie a sposob uzivania. Ja robim aj tak, ze kupim si v lekarni semeno pestreca a pomeliem na makovom mlynceku, nesmie byt vysoka teplota. Co sa tyka biorezonancie, na uvedenej stranke stoji cca 20 E, ja som platila 46 E, ale vysledky ma nasmerovali, co mam liecit, doplnky kupovat nemusis.