Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?

Príspevok v téme: Som vazne blazon a patrim na psychiatriu?
Kaido

Som tak strasne vycerpany, bohuzial uz aj psychicky a nie len fyzicky. 1 temu som tu zalozil, voa sa ''postupna degeneracia tela''. Vlastne neviem naco sem znovu pisem. Informativne nic sa odvtedy nezmenilo, skor k horsiemu, problem trva uz min 2 roky no posledne mesiace som zacal chytat obrovske uzkosti, depresie, mozgovu hmlu( komu by uz nehrablo ked mi je neustale zle) a som zrely na psychiatriu, lenze co sa stane potom? Ro si nechcem ani predstavit, skoncim medzi total blaznami pod kadejakymi AD a praskami, ktore mi urcite nepomozu. Takto sa zbavuje ludi ktory maju zlozitejsiu diagnozu, tazsie zistitelnu, jednoducho ziadanka na psychiatriu, ale odtial ci sa vratim a v akom stave je uz otazne. Jednoducho neviem uz co mam robit, nic nepomaha.

Nehcem pocut co mia si je, co to moze byt, lebo odpovedi sa tu nedockam, otazka znie co by ste robili vy na mojom mieste? Kedze skoro vsetky moznosti su vycerpane.

Kaido

Nema to uz zmysel, ukoncim trapenie som sa rozhodol, aj tak by som skoncil skor ci neskor na ulici alebo psychiatrii. Len zohnat prasky bude tazke na spanie ale vsak zozenu sa.

Kubo11

ModraObloha - problémy s močením môžu súvisieť s vysunutou platničkou, ktorá tlačí na koreň nervu. Ale toto nebude asi vyšetrovať urológ ale skôr neurológ. Neriešil si túto možnosť ?

ModraObloha

Zdarec kaido a dalši prispievatelia na túto tému. Tato odpoveď bude asi dlhšia no uvidím.

Kaido, keď som si prečítal ten úvod hneď som vedel že máme niečo spoločné.. Tiež už 4 roky chodím k doktorom na rôzne vyšetrenia, a tiež ma zaradili do kategorie "psychika" Normalne som neskutočne sklamaný z prístupu doktorov. Mam nejeke vyšetrenia ale vôbec neviem svoju diagnozu, jedine o čo sa snažím a môžem poradiť aj tebe je pozorvať sa ako sa tvoje telo správa pri rozných veciach.. napriklad pri jedle.. mna po jedle začala bolievat hlava, citil som sa nafunkutý atď začal som riešit travenie a doplnať si kyselinu, pretože poväčšine má každý nedostatok, napriek tomu doktori z radostou daju helicid nech ti zničia aj to malo čo ti telo ešte tvorí.. Taka záha páli aj z nedostatku kyseliny o čom som sa presvedčil ked som si začal dávať betain HCL.. Máš unavy, a nejake dalšie problémy, dosť hvororíš o infekciach, ja mam problémy s trávením, močenie, chrbtica a presne ako hovoríš po tých rokoch človek určite nema dobrú ani psychiku, nehovorím že predtým som bol ukažkový sebavedomí človek, no sebapozorovaním a metodou vylučovania som a aj ty zistil že korene naších problemov nebudú v psychike, cennim si uživatelov čo ti sem prispievajú aj ked osobne ja niesom ten typ. Radšej to vyriešim racionalne alogickým oddôvodnením. KEd problém začal ako fyzická porucha nebude to v psychike.. to je len dalšia vec ktoru spôsobuje hl. pričína a to je niekde v tebe. Ako som písal ohladom močenia... mam 21 rokov a od 16. rokov sa neviem poriadne vyštat.. brusinkove čaje .. urologicke.. nič nepomohlo len na chvilku.. vyšetrenia žiadne.. urolog konštatoval že stačí že nemám v moči bakterie tak prostatu a dalšie vyšetrenie nepotrebujem. Za mna mam zvačšenu prostatu (napriek veku) alebo nejakú infekciu, jedine čo mi pomohlo zlešpit problém bol Citricidal. Najdi si o Citricidale niečo, bakterie si na to nedokažu vypestovat odolnosť a je to velmi silné pritom nema vedlajšie učinky.. najdi si ale originalny citricidal ak maš teda zaujem ten by ti pomohol možno kusok ulaviť. Čo všetko si skúšal riešit a čo maš diagnostikované ?? U mna je problém Chrbtica ktorá spôsobuje niečo ako mozgovu hmlu (mam vyskočenu platničku) a skoliozu.. može to spôsobovat aj problémy s orgánmi pretože ich to deformuje, no viem že mam na nič aj trávenie, volakto ti radil riešit pečen, a daval ti sem aj návod, to je dobrý krok.. skus najst na googli (zdravi az cz) a tam pan piše o jaternej (pečenovej očiste) Už ti ju to niekto aj dal, + je dobrý pestrec mariansky kupit si cele semienka a 2-3x 20 minut pred jedlom požuvat riadne na kašičku a potom jest denne. Maš v poriadku Kyselinu v žaludku?? Je to prvý obranný mechanizmus v tele, kyselina ničí bakterie pretože PH žaludku je okolo 1-2 čiže väčšinu zahuby aspon tých zlých. Enzýmy ? Čo nadobličky? Tie dokážu spôsobovať unavy. Neviem ja ti ohladom psychiky neporadím sam ju mam už trochu mimo, pretože som skamaný po tých rokoch, no určite sa zaujimaj o rôzne doplnky a vyšetrenia, nemusí to byt od doktorov, stačí sebapozorovanie či prípadne študovanie na forach. Klystir si skúšal ? Kávový klystír vraj je perfektný na pečen, mam v pláne to skúsiť, okrem ineho normálny klystír vie pekne pomôcť. Asi treba viac pričiniť sa a spoliehat sa na seba, ako na ostatných, pretože doktor nemože chápat ako ti je.. a povačišine doktori sú tí bezcitný ludia ktorím je jedno ako sa citíš hlavne že ma z teba zisk. TIež už som vela krat uvažoval nad tým že proste sa hodim pod vlak.. neni nič prijemne každý den bojovať s týmito vecami.. po čase sa každemu doničí psychika :) Skús nejake fora alebo čo, namiesto liekov na psychiku si radšej nalej domácej... pekne ti prekrvý telo a ešte sa citíš lepšie.. to je môj liek na psychiku momentálne, súhlasim že formou chemie (farmaceutika ) cesta nevedie... však o tom sa presvedčí každý kto nebude mat obyčajnú chrípku ale riadny problém s ktorým si tí ko....i nebudú vediet poradiť.. a čo príde potom ?? STe zdravý a začnu ta bud priamo alebo nepriamo posielat k psychologom či psychiatrom.. ludia nebudte naivný zdravie mate len jedno.,.. ked sa nehate zblbnut nejakým typkom čo ma z vás zisk tak dobre.. ale je to vaše zdravie a nenehajte nech ho riadi niekto iný... ten kto vam tie lieky predpisuje nema ani tušenie ako vám je a povačšine taký ludia nemaju ani empatiu čiže asi nejak takto to funguje... welcome to real life...

Omen

Milý Kubko, s touto časťou tvojej vety sa nedá nesúhlasiť : "Chcel by som vás upozorniť, aby ste používali mozog". Ale len s touto! Nemôžeš niekoho "upozorňovať" na niečo, čo nerobíš ty sám! : D

Ak na viac nemáš, a preto ODPISUJEŠ od niekoho, buď taký láskavý a dávaj to do úvodzoviek: "spoľahlivú diagnostiku", "zistí choroby vnútorných orgánov, odhalí parazity, plesne, baktérie, vírusy, alergie, intolerancie",... Ak by si toto spravil na inom mieste, urobili by s tebou krátky a rýchly proces. ; )

Čo sa týka ostatného, nevieš, nerozumieš, nemáš skúsenosti, ani vlastný názor, len opakuješ to, čo niekto napísal, povedal, automaticky a bez toho, aby si pri tom rozmýšľal a verifikoval to. Summa summarum Kaidovi si, milý Kubko, nič neporadil, ale len znegoval odporúčanie, o ktorom nemáš ani šajnu!

Asi ťa prekvapí, čo ti teraz napíšem: "Vedela som, že zareguješ, aj ako." : D Už sa teším na ďalšie stretnutie s tebou! ; )

Miga

Kaido, ty si vyberas len to co sa ti hodi. Aj toto je dokaz - napisem ti, ze tu mas xxxx rad a ty to hned vnimas tak, ze ja ti pisem, ze moje rady si mas vziat k srdcu :D Si normalny? Nic take som nenapisala :D Len tolko, ze je tu siahodlha diskusia o nicom. Lebo cokolvek co tu bolo napisane kym kolvek, si okamzite znegoval a zatratil. Nechapem co vlastne chces, zazracne lieky? Ze su tu mudrejsi ludia nez lekari? Ze ta ktosi smahom ruky vylieci? Ved ty sam vynakladas energiu na to, aby si vsetko zavrhoval ale tu istu energiu nevies pouzit na liecbu seba sameho :D Mne to uz je smiesne. Plus nevies nic o mne, ake mam zdravotne problemy, cim som si presla. A kebyze to o com pisem nemam realne odzite, tak by som si riadne kakala do ust. Ale nieee, ty vsetky rady (nemyslim konkretne moje) prosto zahodis, lebo nic nie je podla tvojho gusta. Tak sa lutuj nadalej. Mne sa uz nechce prispievat do tejto temy :) Toto bude este na par mesiacov zalovania sa, negovania vsetkych rad a kritizovania vsetkeho co by ti mohlo pomoct :) Cau

Kubo11

Chcel by som vás upozorniť, aby ste používali mozog keď vám niekto doporučuje "spoľahlivú" diagnostiku ktorá zistí choroby vnútorných orgánov, odhalí parazity, plesne, baktérie, vírusy, alergie, intolerancie a pod. Alter-med - diagnostika, terapia a detoxikácia podľa MUDr. Jozefa Jonáša.
Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2008 získává
zlatý Bludný balvan - MUDr. Josef Jonáš.

ereska.net
Zázračné diagnostické prístroje:

www.zdravotnickydenik.cz

Omen

Je to spoľahlivé! Cenník máš uvedený druhý sprava.
Zistí to choroby vnútorných orgánov, odhalí parazity, plesne, baktérie, vírusy, alergie, intolerancie,...

Kaido

Miga
Nic mi nebolo poradene ak bolo tak ty si to urcite nebola, ty si mozno v poriadku fyzicky a psychicky, si chladna, bezcitna a este mi pride ze sa v tom aj vyzivas ked niekto trpi. Ty by si si na mojom mieste davno hodila slucku okolo krku, ja som tiez neni daleko od toho. Ak do mna chces ripat mozes mi to povedat do oci, no tam by si si uz tolko nedovolila, ty internetova hrdinka.