Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Nika TT

Ahoj Ukulelek,
väčšinou kupujem od výrobcu Evona, pre manžela som kúpila pánske Roko a ešte Faidra a Felicie, tie sú síce dámske, ale nie je to na nich veľmi poznať. Ale už mal oblečené aj moje napr. Bobina alebo Fany, tiež od Evony.

Nika TT

Môj manžel nosil pančucháče iba zriedkavo, keď bola vonku naozaj poriadna zima. Túto zimu sa situácia zmenila, na začiatku zimy bol dlhší čas nejaký prechladnutý a tak som mu okrem liekov a teplého čaju naordinovala aj teplejšie oblečenie vrátane pančuchových nohavíc. Napodiv neprotestoval asi mu tá choroba už liezla na nervy a chcel byť čím skôr v poriadku. Takže zatiaľ nosí pančucháče takmer celú zimu, dokonca aj do práce alebo keď ideme na nákupy.

Tirolak

Nielen v tychto dnoch som nosil pancusky, ale uz od jesene ich nosim. V jeseni som nosil len 20 DEN pancusky. Ale postupne ako boli chladnejsie dni tak najprv 60 DEN. A minuly tyzden ked uz udreli silnejsie mrazy tak som uz mal oblecene aj bavlnene vrubkovane Agata +.
Podrobnejsie o mojom noseni pancusiek som napisal svoj prvy prispevok v lete minuleho roku. Ked som objavil tuto stranku s tymto vlaknom.

Ukulelek

Len taká zaujímavosť - na krabičke od panč.nohavíc od Ari. ani nie je uvedené , že sa jedná o "dámske" panč.nohavice , je tam len napísané -" pohodlné punčochové kalhoty ". U mňa osobne pri používaní panč.nohavíc silonkových či tenších či hrubších zvíťazila praktičnosť nad inými "motívmi" , mne osobne je úplne jedno ,kto si čo myslí . Trochu mi je ľuto tých mužov , ktorí "musia" nosiť napríklad zdravotné pančuchy či pančucháče pokial k nim majú odpor ...

Michali

Zdravím všetkých. Aby som sa vyjadril k silonkam nosím ich stále cez zimu skoro 24/hod nonstop. Moja polovička vie že ich nosím a nevadí jej to vôbec nakoľko je zima. Polovička nosí taktiež silonky. Ja si kupujem silonky jak pánske aj dámske s aliexpresu. Materiál je jak u chlapov a žien rovnaký. Čo sa týka druhých ľudí ako vnímajú mna a silonky? Okrem priateľky mi pod nohavice nik nechodí takže nemám sa čoho báť že by som sa strápnil. Nakoľko je už doba všetkého a ľudia majú divne chúťky či všelijaké zvrhlosti v hlave su silonky maličkosť oproti tomu keby ste boli napríklad úchylák na zvieratá či iné veci atd... Každý si môže nosiť čo chce a či to sú silonky alebo iné oblečenie je každého vlastná vec. Každý máme radi to svoje. Mám 29.r a silonky nosím už od puberty stále každý deň či rok. Každú jednu frajerku ktorú som mal nosila tiež silonky a ja taktiež a nikdy som sa nestrapnil pretože to je o komunikácii a pochopení jeden druhého. Aktuálne mám priateľku teraz cez 2roky a či sa ideme milovať alebo hoc čo hoc kde jak ona aj ja nosíme obaja silonky. Polovičke som povedal čo mám rad naco mám svojim spôsobom úchylku a jej sa moja úchylka na silonky zapáčila natoľko že bez siloniek sa už ani milovať nechce nakoľko skoro 75%vztahov ani nevie o svojich polovičkach čo majú radi alebo čo sa im páči alebo čo by chceli preferovať. Vyspať sa a mat sex je už skoro pre každého nudné a stereotypne. Malo percent ľudí vie o svojich polovickach čo majú radi o com by sa chceli podeliť atd. Ak je to pre vás trápne sa podeliť s vašou úchylkou s polovičkou tak potom je niekde chyba... buď to prijíme alebo ste zistili že ta osoba ktorá vás ľubí alebo miluje je vlastne asi iba blaf. Dvaja ľudia sa majú chápať vo všetkom. ?

rob

Pančucháče alebo silonky sú v chladnejších dňoch absolútne geniálné .Tiež som nosieval spodky ,ale tie materiály boli hrozné. Kupujem si dámske a nemám s tým žiaden problém. V zime skôr 70-100 den. Osobne mám najradšej od českej firmy Aries (aj samodržky) ,alebo z Beponu od GOLDEN LADY pančucháče SiSi touch.effect ,tie sú božské. Samozrejme keď vonku fúka studený vietor tak termopančuchy zn. Bellinda Winter 100den ,čierne alebo tmavomodré. V jarných alebo jesenných dňoch skôr samodržiace pančušky čierne alebo telové . Myslím si že nosenie pančúch alebo siloniek chlapmi by malo byť normálné veď čo všetko nosia ženy pánske. Chcem podotknúť ,že nie som nejaký zvrhlík a vo všetkom mám podporu svojej priateľky.