Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Cerim

Ahoj myslel som podvezky s pásom. Ale samodrzky sú tiež dobre. Pisal som že mám podobný problém zo ženou. Pozri nižšie co som písal. Nosí aj tvoj manžel samodrzky?

Nika TT

Neviem čo si sa pýtal, nič som nedostala. Ak pod podväzkami myslíš klasické pančuchy, ktoré sa nosia s podväzkovým pásom, tak tie nenosím. Ak myslíš samodržiace pančuchy, tak tie nosím sporadicky, niekedy v lete alebo na dovolenke.

Cerim

Ahoj Nika ešte som sa ta chcel opýtať nosíš podvezky? Mne sa v tom strašne páčia ženy. A ešte si mi neodpísala co som písal.

Cerim

Ahoj ja mam podobný problém moja žena moc nenosi silonky skôr samodrzky. Aj to len sem tam. Strašne sa mi to páči na žene. Ale nechce to nosiť. Mne ich kupuje vo veľkom. Najradšej mám telové a čierne silonky. Minulú zima ma prehovorila aby som si oholil nohy že je to krajšie. Tak som to skusil. A nosili sa mi lepšie. Aj samodrzky lepšie držali. Už mi kúpila aj 10 deň silonky tak sa teším.

Nika TT

Ahoj, so silonkami v teniskách nemám problém, sama to tak nosím a páči sa mi to aj na mužoch. Mňa by naopak potešilo, keby si môj manžel napríklad obliekol silonky aj pod trojštvrťové nohavice, ktoré nosí na turistiku. Ja v lete často nosím šortky, telové silonky a tenisky. Je to pohodlná kombinácia na voľný čas.