Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Ukulelek

K tým "lesklým" mám ja osobne jednu výhradu . Obsahujú Lycru , a mám odskúšané , že mňa "kúšu" ... Preto nosievam tie , ktoré sú len s minimálnym % Lycry . Úplne najlepšie loo % polyamid . Tie nekúšu vôbec a ani si neuvedomujem že ich mám na sebe ... Momentálne sa mi osvedčujú ako "nezničitelné" od Paumy Molet 30 den , majú aj zosil.pätu no a ich prevádzka pod nohavicami /či teplákmi/zaručuje trvanlivosť . Treba si ale zvoliť optimálnu velkosť ...

Milan K

Áno, ja som siahol dnes, mám na sebe čierne lesklé, jemné a cítim sa v nich príjemne. V sobotu ich mala na sebe moja partnerka, tak cítim aj jej vôňu.

Ukulelek

Z vyslovene praktických dôvodov /cyklistika/ som zháňal nie príliš hrubé "termo" nohavice . Nič rádovo pod 100 DEN v zmysle hrubky vlákna neexistuje . Problém v tom, že ani nezoženiete napríklad silonkové legíny vhodnej velkosti L/XL a hrubky okolo 3O - 4O DEN . Ak máte niekto vedomosť o ich existencii , dajte vedieť .

Bojazlivec

Ďakujem veľmi pekne za vaše príspevky. Veľmi ste ma potešili. Som rad, že nie len ja ako chlap, či ostatní ktorí ste sem písali, ale aj dokonca niektoré ženy nemajú problém s tým, že by muž nosieval silonky/pančuchy. Veľmi by ma však zaujimalo koľko takých ľudí je na Slovensku, čo má na to takýto názor.

Nika TT

Tiež si myslím, že mužom oveľa viac svedčia pančuchové nohavice ako nejaké neforemné pánske spodky. A je jedno či sú to teplejšie bavlnené alebo klasické silonky. A určite sú aj pohodlnejšie na nosenie.