Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Nika TT

Sara9
Prekvapilo ma, že si napísala, že sa ti priateľ v pančucháčoch páči a že je zlatý. Ja som si to dlho nechcela pripustiť, no aj u mňa je to tak. Aj mne sa celkom páči, keď má manžel oblečené pančucháče. Nikomu som sa s tým zatiaľ nepriznala, ani jemu. Iba sa ho častejšie snažím nenápadne presvedčiť, že je vonku zima, aby si ich obliekol. Zatiaľ som nenašla odvahu, povedať mu to priamo.

Sara9

Môj priateľ ma 24 a niekoľko rokov taktiež nosí pančušky pod nohavice v chladnom počasí.Sama mu ich kupujem a rozdiel medzi dámskymi a pánskymi je podla mňa len vo veľkosti inak mi to príde rovnaké. Hlavný účel to spĺňa a je v nich celkom zlatý, takže sa mi to páči :)

Nika TT

Môj manžel pančucháče nosí, nie veľmi často, no ak je veľmi chladno, tak si ich oblečie. Pred pár rokmi sme boli na chate, dosť sa tam zrazu ochladilo a mali sme niečo robiť vonku. Nechcela som aby prechladol, tak som vytiahla svoje teplé pančucháče a povedala som mu, aby si ich obliekol. Najprv nechcel, on je schopný ísť von v treskúcej zime iba v ponožkách pod nohavicami a okrem toho ich považoval za ženské oblečenie, no nakoniec som ho presvedčila. Odvtedy ich pod nohavicami v zime nosí.
Nosiť pančucháče v chladnom počasí je podľa mňa úplne normálne. Pre ženy aj pre mužov. Veď ako deti sme ich nosili všetci. Ja nosím tenké silonky pod nohavice už aj teraz. A či muži nosia dámske alebo pánske pančucháče je podľa mňa úplne jedno. Pri niektorých to ani nejde rozoznať. Iba mám taký dojem, že pánske sú drahšie.