Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Cerim

Ahoj Nika ja nosím silonky na jar jeseň zima. Na jar hlavne samodrzky a aj na jeseň a na zimu silonky hrubšie. Tak ze nemám stim problém veď sme ľudia. A čo hovoríš na to keď mi to je vidieť silonky v teniskách? Mne sa to osobne paci. Aspoň sa mi nesmykaju ponožky z nôh. Tvoj manžel má dobrú ženu niektoré baby nechcú ani o tom počuť.

Cerim

Ahoj Nika ja nosím silonky na jar jeseň zima. Na jar hlavne samodrzky a aj na jeseň a na zimu silonky hrubšie. Tak ze nemám stim problém veď sme ľudia. A čo hovoríš na to keď mi to je vidieť silonky v teniskách? Mne sa to osobne paci. Aspoň sa mi nesmykaju ponožky z nôh. Tvoj manžel má dobrú ženu niektoré baby nechcú ani o tom počuť.

Nika TT

Ceder, Cerim,
ahojte chalani, ak chcete počuť aj názor od ženy, mne sa celkom páči, keď muži nosia pančucháče. Je to podľa mňa úplne normálne. Pre ženy aj pre mužov, veď ako deti sme ich nosili všetci bez rozdielu. Môj manžel nosí pančucháče iba v zime, kupujem mu hrubšie 70 DEN. Spočiatku sa mu ani veľmi nechcelo, považoval ich za ženské oblečenie, no postupne si na ne zvykol a poslednú zimu ich nosil pravidelne. Žiaľ, do tenších siloniek ho nedostanem, tie sú stále pre neho príliš ženské.
Nosíte silonky aj v prechodnom období (jar, jeseň), prípadne dali by ste sa na to nahovoriť? Mne by sa veľmi páčilo, keby ich nosil aj vtedy (ja ich nosím pod nohavice tiež), no zatiaľ som bez úspechu.

Ceder

Ahoj ja mam strašne rád keď môžem nosiť silonky alebo samodrzky v zime. Veľmi dobre sa v tom citim. Najradšej nosím 15 deň a aj 40 deň alebo 30 deň. Moja priateľka mi ich kupuje a podporuje ma v tom. A nehanbí sa za mňa. Chlapi ich nosia potajomky aby o tom nikto nevedel. Veď je to normálne pre boha. Aj nám chlapom je zima. A ako písal cerim ani ja nenosím ponožky na nich. A nie je to vidieť.

Cerim

Ahojte aj ja rad nosím silonky pod riflami keď je zima. A mojej polovičke to vôbec nevadí. Ešte mi ich aj kupuje. A nosím ich bez ponoziek a v pohode. Nehambim sa za to. Je tu nejaký chlap co nosí silonky bez ponoziek?

Cerim

Ahojte aj ja rad nosím silonky pod riflami keď je zima. A mojej polovičke to vôbec nevadí. Ešte mi ich aj kupuje. A nosím ich bez ponoziek a v pohode. Nehambim sa za to. Je tu nejaký chlap co nosí silonky bez ponoziek?

stryko Fester

Pred dvomi rokmi sme s manželkou boli na dovolenke v severnom Škótsku a zrazu sa tam dosť ochladilo. Jedno také chladné ráno mi manželka pred nejakým výletom zrazu podala svoje pančucháče aby som si ich obliekol pod nohavice. Veľmi som neprotestoval, pretože bola naozaj zima a nakoniec som bol celkom milo prekvapený aké boli celkom príjemné na nosenie a zima na nohy mi tiež nebola. Dokonca som v nich aj spal, pretože tam kúrili dosť slabo. Na ďalšiu dovolenku v Dánsku minulý rok už zbalila asi tri páry jej pančuchových nohavíc špeciálne pre mňa a hoci tam bolo oveľa teplejšie ako v Škótsku, nosil som ich pod nohavicami celú dovolenku.

Sid

No, podla mna je nechutne vidiet chlapa v silonkach alebo teda pancuchach ked ich je vidiet (pod kratsimi nohavicami a podobne..)
Je to zenske a tak by to malo ostat.. Aj ked ja sam nosim pancuchy, ale ich zakryvam.. Nosim ich cely rok lebo som vodic a nosim preventivne proti krcovym zilam.. Teda najma ked je teplejsie.. V zime som nenosieval lebo mi to prislo zzenstele ale zena chcela aby som nosil aspon spodky len tiespodky su nie moc prijemne a sa vyhrnaju.. Tak sme kupili tie panske pancuchy ale su zbytocne drahe a mne sa lepsie nosia damske, ten sev nie je moc dobre urobeny tak nosim manzelkine..

rob

Ak je vonku teplo a slnečno tak už nedávam pančušky to je jasné ,len keby bolo výrazne chladnejšie alebo k 3/4vým nohaviciam ale to skôr slabšie 20-40 den.

Nika TT

Vyzerajú naozaj dobre, no žiaľ sezóna nosenia pančuchových nohavíc pre môjho manžela už skončila. Možno na budúcu zimu alebo si ich možno kúpim pre seba, hoci ja čierne veľmi nemusím. Ty ich nosíš ešte aj teraz na jar?