Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

rob

Celkom zaujímavé a dobré sú pančušky z predajne Tchibo,čierne ultramatné 60den dva kusy v balení. Som si nedávno zaobstaral a môžem doporučiť.

Uku

Kedysi sa vyrábali ako alternatíva ku melirovanym pancuchacom aj polyamidova verzia , tuším sa volali LIA , škoda,že sa už nevyrábajú...

Nika TT

Z klasických farieb tmavšie telové a biele až svetlosivé a z jasných farieb sýto červené až cyklámenové :-)

Tirolak

Ukululek: bezne ich kupujem v kamennych obchodoch velkost 176/124, alebo 182/116. Velkost 182/124 sa asi ani nevyraba. A kupujen si zasadne len telove alebo hnede.A samozrejme bez vzorky. Ci uz tensie 20 DEN, alebo silnejsie 60,70 DEN. Na vyrobcovi mi nezalezi.
Predminulu sezonu som si z internetu objednal na stranke pancuskovo.sk od polskeho vyrobcu Knittex vrubkovane 100 DEN Agata+ velkost 5XL hnedej farby. Ktore su vynimocne makke a elasticke.

Nika TT

Áno, aj ja najčastejšie nosím 20 – 30 DEN, na jar a jeseň ešte pod nohavice a v lete k sukni. Žiaľ, manžela na ne asi nepresvedčím. Nemám totiž žiadne argumenty... :-(

Ukulelek

včera som zháňal v jednych zdr.potrebách pančušky kôli velkosti l76-182 /l24 ,ale mali len na šírku l32-l4O . Nakoniec som ich kupil . Pýtal som sa osobky čo tam predáva medzi rečou aj na viaceré druhy a že ktoré sa najviac predávajú , tak vravela že najviac tie 2O denové .Aj som sa jej pýtal že aké nosí konkrétne ona , tak že najviac tie 2O den ...

Ukulelek

Len tak aby nebol po zime príliš chulostivý :)
Ja som na tie 2O až 3O den v pohode zvyknutý , ani necítiš že ich más na sebe ...

Nika TT

Do klasických tenkých dámskych siloniek by som ho nenavliekla. Považuje ich za „príliš ženské“. Takže som rada že nosí aspoň tieto. Možno to znovu skúsim, keď sa trochu oteplí, no neverím, že ho presvedčím. A prečo by som ho mala nenavykávať na hrubšie pančucháče? Ja ich nosím v pohode celú zimu.

Ukulelek

Ďakujem za komunikáciu . Ja osobne by som sa v tých akrylových asi uvaril . Klasické polyamidové napr. 2O - 3O denové mu nekupuješ ,nenosí ich resp.sú mu proti srsti ??? Ja mám také jedny "legínové" telové asi 7O Den , bez tej "nohy" ale tie skor pri minus 7-8 a nižšie . Moc ho nenavykávaj na hrubé pančucháče ...