Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Mat

Ahojte, mám tiež problém s pančuchovými nohavicami. Moja priateľka chce, aby som ich teraz v zime nosil. Ak je veľká zima tak teraz nosím niekedy pod nohavice pánske spodky. Tie sa jej vôbec nepáčia a presviedča ma, aby som ich vymenil za pančuchové nohavice. Aj by som jej chcel vyhovieť, ale mne sa to zdá dosť zženštilé a obávam sa, ako by reagovali ľudia, keby na to náhodou niekto prišiel. Nechcel by som, aby ma považovali napríklad za homosexuála alebo čudáka, ktorý nosí ženské oblečenie. Pančuchové nohavice som totiž vždy pokladal za súčasť ženského oblečenia a bol som rád, keď som ich mohol prestal nosiť niekedy ešte na základnej škole. Jednoducho sa obávam reakcií blízkeho okolia, pretože predpokladám, že sa to skôr či neskôr niekto dozvie, niekto si to všimne alebo sa priateľka preriekne...

Nika TT

Teraz samozrejme hrubšie. Pod nohavice tak 40 DEN a viac a ak si dám v tejto zime sukňu tak aj 100 DEN. Ale ja som zmrzlina a pančucháče nosím celý rok. Kupujem si najčastejšie značky Evona a Gatta a som s nimi spokojná.

fifunko

Už dlhšie ostala táto téma bez príspevku . Tak ma napadlo , že by som sa opýtal dámskej časti ,ktorá navštevuje fórum, že aké pančuchové nohavice v tomto období ony uprednostňujú , napríklad čo sa týka materiálu , hrúbky , prípadne s ktorými sú spokojné čo sa kvality týka ?

Ukulelek

Napríklad - zaujímavé , že za študentských čias som sa ani raz nestretol s priateľkou /kami/ v množnom čísle , ktoré by odmietali , aby v rámci určitej "predohry" nemohli mať na sebe pančušky ... Aj neskôr sme si v tomto smere rozumeli aj s mojou terajšou partnerkou . Z istých zdravotných príčin to už posledné roky ale nepraktikujeme . Ako som už napísal, velkostne by som na seba manželkine silonky nenavlekol .

Milan K

Mňa by čisto nové nelákali určite. Len nosené inou ženou.Stane sa Ti niekedy, že dôjde k vzrušeniu, keď ich máš na sebe?

Ukulelek

Milan - moja je menšieho vzrastu , takže čo sa pančuchových týka si obstarávam na moju výšku osobne . Cca od l76 cm ... do l82 v pohode .. Len taká zaujímavosť , na škole cez skúšobné keď na internáte sa ani poriadne nekúrilo, tak obliekanie pančušiek bolo dosť rozšírené ... A na lyžiarskom nám spolužiačky tie pančušky požičiavali...

Milan K

Ukulelek: Mňa nehryzú vôbec a sú aj celkom fajn sťahovacie. Ty používaš čisto nové, či tiež máš od partnerky?

Ukulelek

K tým "lesklým" mám ja osobne jednu výhradu . Obsahujú Lycru , a mám odskúšané , že mňa "kúšu" ... Preto nosievam tie , ktoré sú len s minimálnym % Lycry . Úplne najlepšie loo % polyamid . Tie nekúšu vôbec a ani si neuvedomujem že ich mám na sebe ... Momentálne sa mi osvedčujú ako "nezničitelné" od Paumy Molet 30 den , majú aj zosil.pätu no a ich prevádzka pod nohavicami /či teplákmi/zaručuje trvanlivosť . Treba si ale zvoliť optimálnu velkosť ...