Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Ukulelek

Tie melirované pančucháče , Roko , viem že sa dajú zohnať . Ďakujem za reakciu a za linky . Pozoruhodné je , že veľa ľudí si myslí, že muži musia nosiť iba hrubé spodné prádlo /klasické CG :) napr./ Ja som tiež mal raz pod riflami v treskucej zime tepláky , akože zima mi nebola , ale vyzeral som ako reklamný panáčik firmy Michelin ...

Ukulelek

Tie melirované pančucháče , Roko , viem že sa dajú zohnať . Ďakujem za reakciu a za linky . Pozoruhodné je , že veľa ľudí si myslí, že muži musia nosiť iba hrubé spodné prádlo /klasické CG :) napr./ Ja som tiež mal raz pod riflami v treskucej zime tepláky , akože zima mi nebola , ale vyzeral som ako reklamný panáčik firmy Michelin ...

Ukulelek

Tie melirované pančucháče , Roko , viem že sa dajú zohnať . Ďakujem za reakciu a za linky . Pozoruhodné je , že veľa ľudí si myslí, že muži musia nosiť iba hrubé spodné prádlo /klasické CG :) napr./ Ja som tiež mal raz pod riflami v treskucej zime tepláky , akože zima mi nebola , ale vyzeral som ako reklamný panáčik firmy Michelin ...

Nika TT

Melírované pančucháče značky Roko nosí aj môj manžel, neviem síce aká je to verzia no vyzerajú presne takto:
ibluxus.cz
A ak už sme pri melírovaných, kúpila som mu aj tieto:
www.sport-active.sk
tie sú síce dámske, ale obal mu neukazujem...

Ukulelek

No teraz v horucom lete je táto téma trošku pasé ...Inak ďakujeme za tip na zimu ... Existujú tzv.melírované pančucháče /Roko/,ktoré sa pred mnohými rokmi vyrábali aj vo verzii z polyamidu . Už som sa s týmito nestretol , ak by ste mali niekto vedomosť že ešte existujú , tak dajte vedieť , lebo boli mimoriadne trvanlivé . Zima príde rýchlo, tak sa snažte !!!

Tirolak

Ako deti sme vsetci nosili klasicke vrubkovane pancusky.Nosil som ich prakticky do dospelosti. Nielen tie obycajne, ale nosil som aj krepsilonove, ktore nosili dievcata. Cize som ich nosil aj ako stredoskolak. Potom neskorsie ked mi aj tie krepsilonove uz boli male velkost 160 / dali sa viac vytiahnut ako tie obycajne/ som nosil spodky. Po niekolkych rokoch som si kupil damske silonky aj ked som vedel, ze su aj panske. Ale su ovela drahsie. A nosim Ich teraz uz kazdy rok. Na jar a vj jeseni 20 DEN a v zime od 60 DEN. Minuly rok v jeseni na internete som objavil internetovy obchod pancuskovo. A medzi pancuskami na zimu boli aj damske vrubkovane, Agata + 100 DEN ktore sme nosili v minulosti. Su to vynimocne teple makke a elasticke vyrobebe z viskozy, polyamidu, bavlny a elastanu. Su prakticky na neroxiznanie z minulosti.

Ukulelek

Zaujímavé , že ste tuto tému dali pod sexualitu :) . V stredoveku totiž nosili pančuchy /ešte pred vynájdením pančucháčov/ muži či ženy ... To až táto doba priniesla všelijaké prudérne názory , že pančucháče sú len pre ženy ... Pravdu však môžu mať tí , čo trvdia že ak muži nosia aj iné sučasti ženskej garderoby tak by asi išlo o fetišizmus ...

Ukulelek

Pančuchové nohavice nosievam bežne , takmer celú zimu a keď je chladnejšie . Viem že existujú aj pánske silonky , ale nevidím žiaden rozdiel oproti dámskym ,ale myslím si že sú zbytočne drahšie . Najpohodlnejšie pre mňa sú polyamidové , pod nohavice hrubky 2O . Dajú sa využiť aj ako základná vrstva napr.pri cyklistike či iných športoch . Temobielizeň sa mi zdá pod nohavicami príliš zohrievajuca a hrubá . Netreba mať z toho nejaké komplexy , u mňa učel svätí prostriedky , pod nohavice či šport.ubor vám nikto nevidí a cítite optimálny teplotný pocit . Som cca l8O cm , preto si vystačím s velkosťami okolo l76 až l82 . V módnych časopisoch získaných ešte za totality sa bežne propagovali mužské pančucháče . Ak má niekto nejaký zdravotný problém /napr.močové cesty alebo sklon ku krčovým žilám , elegantné riešenie existuje .