Aký kúpiť kávovar ?

kvetinka777

- sticka

náročný na kávu sme každý inak, to teda som sa neraz o tom presvedčila, vidím rozdiely aj medzi mnou a mojím mužom, že niektoré druhy kávy jemu sedia a mne vôbec, ale tak je to aj o tom aké máme chuťové poháriky :)

hamula

S tým sa stotožňujem aj ja, že neni to treba, najmä nie keď je človek menej zdatný v takýchto technických veciach ako som napríklad ja, ja som najradšej keď mám tlačítka a mám prehľad v tom, čo mám kedy stlačiť.
Viem, že tak aspoň nič nepokazím :D

sticka

hamula je je, za tu cenu je to super volba :) a dovolim si tvrdit, ze aj pre narocnejsich kavickarov je to dobre ;)
niekto si na dispej potrpi, ale ja teda napriklad z tych ludi nie som, pre mna su ine veci dolezitejsie ;)

hamula

Tento typ, čo si sticka pridala je plnoautomatický, že? Už som ho mala viackrát otvorený, že som ho pozerala, čo všetko má.
Síce nemá tento typ displej, ale myslím, že to vôbec nevadí, veď niekedy to ani len netreba.

kixx

taky mam celebrita :) predsa len poobede, respektive na vecer uz nemam taku chut ako rano na silnu a malu kavu, ale skor na nieco jemnejsie tak aby som si to vychutnat mohla a ked este aj od svokry drahy donesie nejaky kolacik tak to je k takemu kapucinu uplne super, to niekedy fakt nic viacej ku stastiu mi netreba :D

sticka

adma, super je ten kavovar, ta znacka aj vela vydrzi,ECAM 21.117.SB tiez je fajn, aj z pohladu ceny aj kvality :) maju ho ted aj v Planeu a za necelych 320€, co som len kukala :)
pre mna ale co je najviac, ked je mlyncek v kavovare tichy, lebo nie kazdy to tak ma ;)

adma

Ahoj,
kavovary-espressa-cajniky.heureka.sk
tak tento máme už 4 roky a ide vkuse každý deň toto je nezmar je drahší ale tie peniaze sa ti vrátia a nikdy to nebudeš ľutovať. Dá sa zohnať aj v bazároch.
Poznám asi 4 ľudí, ktorý ho máju doma alebo vo firmách a všetci sú rovnako spokojný. :)

zandriara

celebrita to by si neverila, ze susedovci prerabaju a bol jeden majster za mnou, ze ci by som mu kavu neurobila, ale ze by si dal smetovu, ze snad to budem mat, som kukala a neverila som vlastnym usiam co som pocula :D som myslela, ze taku uz ani nik nepije :D

celebrita

kixx tak ty máš taký aby si si mohla urobiť aj takú aj onakú kávu? :)
kvetka áno, ale čo mám pozrieť, koľko je také optimálne? aby tá hlučnosť nebola rušivá?
akurát som si urobila kávu, klasickú rozpustnú a už sa mi zbiehajú slinky na nejakú kvalitnú voňavú zo stroja :D