Aký kúpiť kávovar ?

Chéri

Len to veľa ľudí ani nevie jakú má vodu. Ale tá značka, čo JanaPek napísala je fajn, majú dobré kávovary, ktoré keď sa dá do nich kvalitná káva, tak urobia ozaj super nápoj. Ja teraz si už ani deň bez kávy neviem predstaviť, keď si nedám vo zvyčajnom čase, tak pomaly ma už aj hlava začne pobolievať :/

naty_gresova

Vretienka keď najlepšie je, keď ti každý povie nejaký iný čas, že koľkokrát odvápňovať, len málokto si uvedomuje, že to všetko záleží od toho koľko káv sa robí denne a od toho aká je voda. Niekto má mäkkú a nemá problémy ale niekto kde je voda tvrdšia, tak tam je problém.

kixx

kvetka ale vies ako sa to hovori, ze nevyskusas nevies, podla mna nie je na skodu experimentovat, ale tak to co popisujes to malo od poriadnej kavy asi na mile daleko, ale urcite sa to dalo pit, len neviem si predstavit, ze ja si rano davam kavu aby ma nakopla a teda toto by ma asi skor ubilo :D

vretienka

JANAPEK TO ODVAPNOVANIE NETREBA PODCENOVAT, SU LUDIA KTORYM SA MOC DO TOHO NECHCE A POTOM SA CUDUJU, KED KAVOVAR MA PROBLEMY ALEBO ZE NEROBI KAVU JAK MA ;)

JanaPek

Ahoj, my máme doma De’Longhi ECP 31.21. Přímo hodnocení tohoto kávovaru najdeš na komparito.cz a dokonce tam mají video, kde ho odvápňují :) Nám funguje rok bez problémů, jen teda mohli dát větší nádobu na vodu.

kvetka3

Zadorka každý sme iný, moji svokrovci kým nemali kávovar, tak si robili nesku a tú miešali ešte s nejakým tri v jednom si niečo také a ešte na to šľahačka, čo teda pre mňa bolo nepochopiteľné, ale keď sme im zaobstarali stroj, tak prestali s tými pokusmi a robia si už len presso s mliekom :D

magdi_na

my sme kupovali kávovar asi pred dvomi rokmi a robí mi radosť každé ráno aj po takej dobe, takže myslím, že to hovorí za všetko.
Ja si už deň bez zvuku mletia kávy a jej vône ani predstaviť neviem :D

prieskumnicka

- kubita - Dnes je toho uz velmi vela. Je to dobre ak ma niekto rad taketo vymozenosti. Tiez som sa bola po takom pozriet v obchode, uz mi zostava len aby som nahovorila draheho a budem sa aj ja vytesovat hadam kazdu chvilu.
- vveronicka - Ked vonku to nie je len o kave, ale aj o tom prostredi, nie? :D

vveronicka

tiez som zirala, ze ake vymozenosti, jej sa velmi pacil tak si ho vzala a teda uz niekolkokrat som sa u nej stavila na kavu a zakazdym radost :D uz ani von nikam nebudeme chodit kavickovat :D