Aký kúpiť kávovar ?

vveronicka

ty nepoznas znacku, tak by si do toho nesla a zase mam kamosku, co vobec kave neholduje, tak nechape ako niekto moze dat ja neviem aj 700euro za kavovar :D
ja to chapem, kedze ju zboznujem, je to vsetko o tom, co ma kto rad, tym sa aj riadi :)

Chéri

Amelia nejako o tejto značke som nepočula, len párkrát som taký kávovar niekde zahliadla, neviem či by som do niečoho takého išla, keď nepoznám značku, či je spoľahlivá, či vydrží a takéto veci.

zadorka

..ja len dufam, ze nam bude ten co mame dlho sluzit..lebo ten ozaj splnil moje predstavy o tom aka ma byt kava..vyhovuje mi ovladanie, velmi rychlo som si zvykla a neviem si predstavit, ze by som si mala na nieco nove niekedy nejako zvykat..:D

magdi_na

každému iný typ sedí, to je normálna vec. Lebo každý obľubujeme nejakú inú kávu, iný druh. A tiež napríklad aj máme rôzny priestor na kávovar doma, niekto má menej niekto má viacej, niekto dá viac peňazí niekto ee. Takže to je ťažké radiť v tomto smere, ale oplatí sa pozerať ponuky, akcie jak máva Planeo každú chvíľku :)

lujziara

Syllona keď to najskôr takto zistíš, že ti to chýbalo, myslím, že je dobré, že už máš ten svoj a robí ti radosť.
Ale podstatné je to aby si dávala do neho dobrú kávu, aby bola kvalitná. A je veľmi fajn keď sa káva čerstvo pomelie tá vôňa, to je láska hotová, aspoň pre mňa :D

syllona

Ahojte!
Lujziara tie akcie sa oplatí si pozerať. Tiež som si tak vybrala a kúpila. A teraz už ani neviem jak som bez kávovaru mohla fungovať. Jak som mohla rána zvládať bez toho.
Šak teraz sa cítim ráno oveľa lepšie, schopnejšie :)

Chéri

Keď si kávovar sám pomelie kávu, tak je tá vôňa a chuť oveľa intenzívnejšia, takže za mňa myslím, že je to už jasné aký mám názor :)