Aký kúpiť kávovar ?

Mona1

nemate skusenosti s kavovarmi philco?? pisala mi svagrina, ze pozera zrovna tuto znacku, ze sa jej celkom pozdava, ale teda ja netusim, nemam skusenost, tak reku sa vas opytam, kedze mne ste neraz pomohli a dobre :)

demza

Strakino tiež tak teraz pozeráme, v tom obchode, čo adikee písala majú momentálne super ponuku na vystavený tovar, tak sedíme nad tým a vyberáme, čo by sa nám zišlo, lebo toto sú také ponuky, čo proste sa už opakovať nebudú si myslím.

strakino

radinus poviem ti, ze vobec to, ze je vystaveny tovar nie je problem, my sme vdaka tomu mali na kavovar o stovku nizsiu cenu a tomu kavovaru vobec nic nie je, nebol pouzivany, je novy, zabaleny, len to, ze bol nejaky cas vylozeny, v tom teda ja nevidim vobec ziadny problem :)

radinus022

Adikee niekomu to nevadí, ale ja som radšej keď je všetko nové, zabalené a tak. Aj keď si viacej zaplatím, ale chápem, že niekoho taká akcia poteší. Každý sme iný :)

adikee

Kiko týchto čo si písal je niekoľko len rôzne čísla majú v názve, ono je dobré vedieť, čo od kávovaru chceme.
Ale ja som za to aby mal kávovar aj mlynček integrovaný v sebe. A táto značka je dobrá, čo si písal. Napríklad v Planeu mávajú dobré akcie, aj normálne, ale napríklad aj na vystavený tovar ;)

kvetka3

Liam o značku nejde? Toto si myslím, že nie je celkom pravda, sú značky, ktoré ozaj vyrábajú kvalitné kávovary, prepracované, že tie technológie ozaj napredujú!

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.