Aký kúpiť kávovar ?

lujziara

Prieskumnicka tak myslím, že záleží všetko od typu od tvaru kapsúl, ale nevidím dôvod kupovať nejako inej značky ako je kávovar, predsa len jednotlivé značky majú svoje kapsule a teda mávajú rôzne príchute aj typy káv, takže myslím, že originál značka a typ je úplne fajn :)

prieskumnicka

- vretienka - Mna by zaujimalo ci musia byt akoze original naplne do kavovarov, ci kazda znacka ma svoje alebo to je jedno a je mozne ich vsemozne kombinovat??

biatlonistka7

Také malé veci nejaké to nemám problém si cez internet kúpiť, ale sú veci, ktoré ozaj radšej idem do predajne, pozriem, vidím, popýtam sa, aby som mala jasnú predstavu o tom čo idem kupovať :)

dadka235

Ale ja som na materskej na dedine ešte k tomu, ja si môžem skočiť do predajne tak raz za čas :D Predstavte si že aj kočík športový som kupovala len cez net ani som ho nebola nikde skúšať, len som si popozerala videá na nete a recenzie :)

coja

otazka ci sa aj to vobec cez net oplati kupovat, predsa len napriklad aj v Planeu, z kade mam ja aj kavovar, tak tam maju aj taketo veci, aj kavu, takze podla mna je zbytocne to takto kupovat, ked si viem skocit niekam do predajne a rovno kupit, no nie?? :)

vretienka

TAK KAPSULE BY SOM OBJEDNALA, TO ASI HEJ, TO MYSLIM, ZE TAM NEMA PRECO BYT NEJAKY PROBLEM, ALE KAVOVAR, TO JE Z MOJHO POHLADU RISK, PREDSA LEN TO TREBA VIDIET, AJ ROZMER, AJ FARBU AJ VSETKO, TO NENI LEN TAK

sticka

aj ten kavovar si kupovala z eshopu? alebo normalne niekde na predajni? ked si pisala, ze kapsule cez net zohanas, tak by ma zaujimalo ci aj kavovar tak :) lebo ja by som to asi nedala :D

naty_gresova

Jasné :-) Keby mi neladil, tak si ho nekúpim. Áno, mám mám. Kanvicu v takej farbe som dostala na Vianoce od svokry. Preto som to chcela, nech to tak spolu ide ruka v ruke. Mne sa to páči, keď to má taký akoby príbeh, súvis.

dadka235

Ja mám doma kávovar od Tchibo. Nemá nejaké špeciálne funkcie, ale na bežné fungovanie a varenie kávy je super. Aj tak si myslím, že čím viac funkcií, tým menej ich človek využije. Je na kapsule, môžem si na ňom nastaviť či chcem malú, strednú alebo veľkú kávu a má fajn dizajn. Pred kúpou som lustrovala internet a našla som aj zľavový kupón do Tchibo www.kodino.com. Tú stránku využívam aj keď objednávam kapsule. Vždy kuknem, ktorý e-shop ich má za najlepšiu cenu a objednám podľa toho.