Aký kúpiť kávovar ?

demza

Kvetinka ja sa už čudujem, čo všetko sa dá už vyriešiť, ako sa to dá ovládať, je to zaujímavé aké technológie, výdobytky :P

kvetinka777

- jancovka

toto mi ani len nenapadlo, že niečo také je vôbec možné. Ty máš s takým skúsenosť?? Tožvie či to nie je nejako náročné ovládať cez telefón :)

jancovka

Zlatusa, keď to už je potom z veľkej miery o tom aká je rodina. Ako kto s kým vychádza. Viem to aj podľa nás, podľa našej rodiny, že nie je to vždy idylka.
Baby to ste videli, že už niektoré kávovary sa dajú ovládať aj cez telefón? Cez aplikáciu?

zlatusa

Samija akože to je divné podľa mňa. Máš potrebu nejako ohurovať svokru?
Nestačí, že jej urobíš dobrú kávu, keď príde na návštevu, či to sa ti zdá akože málo?

samija

ja som uz rozmyslala, ze by som sa naucila aj nejake obrazky robit na nejake to kapucino, aby som napriklad aj svokru ohurila, ked pridu k nam na navstevu, aby som im dopriala aj takyto zazitok, ked uz teda mame stroj, ktory dokaze urobit super kavu :)

kvetinka777

- sticka

náročný na kávu sme každý inak, to teda som sa neraz o tom presvedčila, vidím rozdiely aj medzi mnou a mojím mužom, že niektoré druhy kávy jemu sedia a mne vôbec, ale tak je to aj o tom aké máme chuťové poháriky :)

hamula

S tým sa stotožňujem aj ja, že neni to treba, najmä nie keď je človek menej zdatný v takýchto technických veciach ako som napríklad ja, ja som najradšej keď mám tlačítka a mám prehľad v tom, čo mám kedy stlačiť.
Viem, že tak aspoň nič nepokazím :D

sticka

hamula je je, za tu cenu je to super volba :) a dovolim si tvrdit, ze aj pre narocnejsich kavickarov je to dobre ;)
niekto si na dispej potrpi, ale ja teda napriklad z tych ludi nie som, pre mna su ine veci dolezitejsie ;)