Aký kúpiť kávovar ?

magdi_na

kvetka ak si dobre spomínam, keď sme my cez ten obchod kupovali, tak letáky akutálne som na ich webe zakaždým našla.
A tým pádom som tam našla aj to jak dlho tie rôzne akciové letáky platia

syllona

Ahojte!
Aha chápem, takže skôr ide o to aký som gurmán, čo sa tohto týka, hej? Dobre tomu rozumiem??
Wudia ďakujem ti za tip, tá cena vyzerá zaujímavo, to idem skúsiť pozrieť, že čo je to zač :)

wudia

Syllona myslim, ze tebe by mohlo stacit aj nieco taketo :) Zbadala som ho teraz v letaku Planea, ze je v akcii a je to ozaj fajn cena. Myslim, ze plnoautomaticky ty nepotrebujes zrovna, ze toto by bolo OK. Ale to si ty sama musis pozriet parametre a teda mat aj nejaku tu predstavu o tom, ze kolko by si chcela dat zan ;)

samija

ked ono mnohokrat nejde o kvantitu, ale skor o tu kvalitu, takze si myslim, ze aj pri takomto mnozstve sa oplati, mozno nemusi byt rovno nejaky za tisic eciek, myslim, ze bude stacit aj nieco lacnejsie :)

hamula

Radinus za takú cenu je to super, myslím, že je to fajn, že sa dalo niečo také zohnať.
Ale potom jasné super kávu treba kupovať!! :)

vretienka

MYSLIM, ZE TO MLETIE POCUT BUDE ZAKAZDYM DO URCITEJ MIERY, ALE ZASE SOM NAZORU, ZE TO NIE JE ZASE NEJAKE STRASNE, ZE BY SA TO NEDALO VYDRZAT ALEBO CO :)

kvetinka777

- tifaniass

nebooj. Na hlučnosť ťa vedia už upozorniť aj predávajúci. Že vedia, či je to v pohode. Aj keď podľa mojej skúsenosti dnes tie kávovary už sú vôbec neni také hlučné ako to bolo kedysi. Technológie predsa len stále napredujú :)