Aký kúpiť kávovar ?

prieskumnicka

- Mravcik - Len niekomu nemusi vyhovovat to, ze je na kapsule, najma ak niekto vypije viac kav denne tak tolko minutych kapsul to nie je bohvie co. A najma nie je to ako cerstvo pomleta kava ako ked si urobis z automatickeho.

Mravcik

Nespresso Atelier. Vlastním ho už pol roka som si s ním veľmi spokojná. Kúpila som si ho, pretože sme ho mali v robote. Je lahučký a malý, takže sa vám vmestí aj do najzapratanejšej kuchyne
Kapacita nádržky na vodu - 1 L. Do násady sa vmestí až 13 kapsúl. Krásne napení kávu. Ak by vám bolo málo, tak si mlieko môžete napeniť sami pomocou trysky. Môžete si vybrať z viacerých druhov káv -
Ristretto, Espresso, Lungo, Cappuccino a Latte Machiato – stačí jediné stlačenie tlačidla. Môžete objednávať priamo na ich stránke. Teraz majú dopravu zadarmo a 30% zľavu. Zľavový kód a viac informácii nájdete tu - www.kodino.com

magdi_na

sestre som dnes objednala akurat cez Planeo kavovar, chcela taky styl ako mame my, len my sme si kupovali pred dvomi rokmi, takze som jej vybrala novsi typ, ale dnes maju 10% zlavu takze ma to tak nebolelo a budem mat aspon darcek pre nich na Vianoce uz :)

Chéri

Len to veľa ľudí ani nevie jakú má vodu. Ale tá značka, čo JanaPek napísala je fajn, majú dobré kávovary, ktoré keď sa dá do nich kvalitná káva, tak urobia ozaj super nápoj. Ja teraz si už ani deň bez kávy neviem predstaviť, keď si nedám vo zvyčajnom čase, tak pomaly ma už aj hlava začne pobolievať :/

naty_gresova

Vretienka keď najlepšie je, keď ti každý povie nejaký iný čas, že koľkokrát odvápňovať, len málokto si uvedomuje, že to všetko záleží od toho koľko káv sa robí denne a od toho aká je voda. Niekto má mäkkú a nemá problémy ale niekto kde je voda tvrdšia, tak tam je problém.

kixx

kvetka ale vies ako sa to hovori, ze nevyskusas nevies, podla mna nie je na skodu experimentovat, ale tak to co popisujes to malo od poriadnej kavy asi na mile daleko, ale urcite sa to dalo pit, len neviem si predstavit, ze ja si rano davam kavu aby ma nakopla a teda toto by ma asi skor ubilo :D

vretienka

JANAPEK TO ODVAPNOVANIE NETREBA PODCENOVAT, SU LUDIA KTORYM SA MOC DO TOHO NECHCE A POTOM SA CUDUJU, KED KAVOVAR MA PROBLEMY ALEBO ZE NEROBI KAVU JAK MA ;)

JanaPek

Ahoj, my máme doma De’Longhi ECP 31.21. Přímo hodnocení tohoto kávovaru najdeš na komparito.cz a dokonce tam mají video, kde ho odvápňují :) Nám funguje rok bez problémů, jen teda mohli dát větší nádobu na vodu.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.