Aký kúpiť kávovar ?

kubita

to co este vymyslia sranda, to som vobec netusila, ze aj nieco taketo je vobec mozne, ze aj takto by sa dal kavovar ovladat, pracovat s nim :D

vveronicka

da sa to, su kavovary, ktore sa daju s telefonom sparovat napriklad DeLonghi ECAM 370.95 T ma taku moznost, ze si vies menit nazvy jednotlivych druhov kav, vies si vytvorit aj kavu podla svojho gusta, ze ake mnozstvo, kolko gramov kavy, kolko vody a podobne srandy ;) dokonca este aj ked zmenis mlieko, ze ja neviem z polotucneho na plnotucne, tak ti to prepocita kalorie podla toho ake tam mas :) segra si ho pred par tyzdnami z Planea objednala, tak sme to seeecko studovali :D :D

naty_gresova

Demza, ale neni to super, že máme takéto možnosti?? Ja si myslím, že je to veľmi fajn, napríklad keď aj od starkej som počúvala o tom ako chodili prať na potok, ako kade tade sušili prádlo a to popri starostlivosti o deti, tak akože ja som happy, že máme pomocníkov, šetrí to čas a aj nervy, aspoň mne :D

demza

Kvetinka ja sa už čudujem, čo všetko sa dá už vyriešiť, ako sa to dá ovládať, je to zaujímavé aké technológie, výdobytky :P

kvetinka777

- jancovka

toto mi ani len nenapadlo, že niečo také je vôbec možné. Ty máš s takým skúsenosť?? Tožvie či to nie je nejako náročné ovládať cez telefón :)

jancovka

Zlatusa, keď to už je potom z veľkej miery o tom aká je rodina. Ako kto s kým vychádza. Viem to aj podľa nás, podľa našej rodiny, že nie je to vždy idylka.
Baby to ste videli, že už niektoré kávovary sa dajú ovládať aj cez telefón? Cez aplikáciu?

zlatusa

Samija akože to je divné podľa mňa. Máš potrebu nejako ohurovať svokru?
Nestačí, že jej urobíš dobrú kávu, keď príde na návštevu, či to sa ti zdá akože málo?

samija

ja som uz rozmyslala, ze by som sa naucila aj nejake obrazky robit na nejake to kapucino, aby som napriklad aj svokru ohurila, ked pridu k nam na navstevu, aby som im dopriala aj takyto zazitok, ked uz teda mame stroj, ktory dokaze urobit super kavu :)