Aký kúpiť kávovar ?

Ivanka082

My si do škôlky zaobstarali s učiteľkami nový kávovar a bude to božie. Máme už objednanú aj tureckú kávu, do toho jedna z nás od manžela priniesla nejakých talizmanov, takže sa bude piť jedna radosť. Talizmany spomínam z toho dôvodu, že sme sa začali pokúšok o jeden experiment. A síce pred spaním uctievať www.fairtradecentrum.sk lapače snov

sibierina

dozaista aj to je faktor podla ktoreho sa vybera, ale tak kazdy to ma inak, kazdemu zalezi na niecom inom, je to uplne normalne, my ked sme kupovali v Planeu tak viacero sa mi ich pacilo, len proste staci mat jeden poriadny doma, tak potom sme porovnavali a tam sme mali aj vernostnu kartu, tak este sa nam aj body na dalsi nakup priratali aby sme mohli mat zlavu :)

christa366

Kto už by si vyberal taký kávovar, ktorý sa mu nepáči na 100%? Veď väčšina z nich zaberá aj nejaké miesto na kuchynskej linke a všetci ho majú na očiach :) Myslím, že sa dá vo väčšine prípadov nájsť taký, ktorý je aj funkčne aj vizuálne podľa daných predstáv.

palinocka

co mate kavovar doma, pri vybere ste sa rozhodovali aj podla toho ako vyzera? reku ci ste si vybrali taku masinu, ktora mozno nevyzera pekne alebo teda ze sa vam az tak na 100% nehodi domov ale splna vsetky funkcie, ktore ste ocakavali a chceli alebo naopak, ste prihliadali aj na vizual aj ked mozno nesplnal vsetko to co ste chceli?

christa366

Tak ceny kávovarov sú rovnaké, to si len obchody pridávajú rôzne marže a neviem čo všetko podľa toho ako veľmi chcú byť ziskový :)

Lupienok554

Poviete mi ako môže byť taký rozdiel v cenách v rôznych predajniach? To sa od niečoho odlišuje? Veď cena kávovaru, ak sa pre nejaký už rozhodnem by mala byť všade rovnaká nie? Už som z toho jeleň

palinocka

presne tak som myslela, ci mam pozerat okrem ineho aj na cenu. ale teda budem vediet, ze radsej vybrat jeden kavovar a vo viacerych obchodoch prezistit cenu, lebo ja som teda nerozhodny clovek

sticka

akoze myslis tym, ze ci sa da vyberat si kavovar podla ceny? ze cim vyssia cena, tym lepsia kvalita?
no podla mna toto tak uz davno nie je :) a treba skor pozerat aj to v akom obchode chces kupovat, lebo jeden kavovar a v roznych obchodoch moze mat rozne ceny a teda mnohokrat niekde je zbytocne predrazeny ;)

palinocka

niektore kavovary su riadne dela. prisli nam letaky z obchodov a z dlhej chvilky som ich prelistovala. chcem sa spytat, tie kavovary zodpovedaju cene? myslim vseobecne, keby sa rozhodnem pre akykolvek.