Aký kúpiť kávovar ?

adikee

Kiko týchto čo si písal je niekoľko len rôzne čísla majú v názve, ono je dobré vedieť, čo od kávovaru chceme.
Ale ja som za to aby mal kávovar aj mlynček integrovaný v sebe. A táto značka je dobrá, čo si písal. Napríklad v Planeu mávajú dobré akcie, aj normálne, ale napríklad aj na vystavený tovar ;)

kvetka3

Liam o značku nejde? Toto si myslím, že nie je celkom pravda, sú značky, ktoré ozaj vyrábajú kvalitné kávovary, prepracované, že tie technológie ozaj napredujú!

Kiko22

Ja mám osobne doma DeLonghi ECAM, stál okolo cca 280€ a som s ním macimálne spokojný, ale myslím si, že celkovo kávovarmi tejto značky nič nepokazíš. Poprípade ešte aj Tchibo ponúka dobrý výber

lavila

..pakovy nie je zla volba, ale ked si k tomu pripocitas este aj mlyncek, tak z financneho hladiska uz potom sa viacej oplati automaticky.

prieskumnicka

- Mravcik - Len niekomu nemusi vyhovovat to, ze je na kapsule, najma ak niekto vypije viac kav denne tak tolko minutych kapsul to nie je bohvie co. A najma nie je to ako cerstvo pomleta kava ako ked si urobis z automatickeho.

Mravcik

Nespresso Atelier. Vlastním ho už pol roka som si s ním veľmi spokojná. Kúpila som si ho, pretože sme ho mali v robote. Je lahučký a malý, takže sa vám vmestí aj do najzapratanejšej kuchyne
Kapacita nádržky na vodu - 1 L. Do násady sa vmestí až 13 kapsúl. Krásne napení kávu. Ak by vám bolo málo, tak si mlieko môžete napeniť sami pomocou trysky. Môžete si vybrať z viacerých druhov káv -
Ristretto, Espresso, Lungo, Cappuccino a Latte Machiato – stačí jediné stlačenie tlačidla. Môžete objednávať priamo na ich stránke. Teraz majú dopravu zadarmo a 30% zľavu. Zľavový kód a viac informácii nájdete tu - www.kodino.com

magdi_na

sestre som dnes objednala akurat cez Planeo kavovar, chcela taky styl ako mame my, len my sme si kupovali pred dvomi rokmi, takze som jej vybrala novsi typ, ale dnes maju 10% zlavu takze ma to tak nebolelo a budem mat aspon darcek pre nich na Vianoce uz :)