Aký kúpiť kávovar ?

lujziara

Syllona keď to najskôr takto zistíš, že ti to chýbalo, myslím, že je dobré, že už máš ten svoj a robí ti radosť.
Ale podstatné je to aby si dávala do neho dobrú kávu, aby bola kvalitná. A je veľmi fajn keď sa káva čerstvo pomelie tá vôňa, to je láska hotová, aspoň pre mňa :D

syllona

Ahojte!
Lujziara tie akcie sa oplatí si pozerať. Tiež som si tak vybrala a kúpila. A teraz už ani neviem jak som bez kávovaru mohla fungovať. Jak som mohla rána zvládať bez toho.
Šak teraz sa cítim ráno oveľa lepšie, schopnejšie :)

Chéri

Keď si kávovar sám pomelie kávu, tak je tá vôňa a chuť oveľa intenzívnejšia, takže za mňa myslím, že je to už jasné aký mám názor :)

lujziara

Alebo na nemletú kávu ;)
Tých možností je veľa, teraz aj v Planeu majú super akcie, že na splátky kávovar so zárukou vychádza ešte lacnejšie jak za hotovosť, čiže myslím, že teraz pri týchto akciách stojí za to sa tomu povenovať :)

tomas==

Ahoj, záleží, či chceš kávova kapsulový, alebo klasický pre mletú kávu. Dnes už kávovary majú naozaj veľa fukcií, ako odkvapkávanie, napenenie mlieka,.. Jedoducho je z čoho vybrať a človeku chvíľu trvá, kým sa v tých všetkých značkách zorientuje. My sme spokojný s kávovarom Nescafé Dolce Gusto, ktorý máme už cez 2 roky. A ešte taký menší typ: od zajtra začína výpredaj Black Friday 2019, takže by si mohol ušetriť ešte viac. Tu je popisané všetko dôležité ohľadom tejto akcie: www.kodino.com

wudia

Teraz som dnes narazila na letak toho obchodu a veru aj kavovar je v akcii De Longhi ECAM 510.55.M, co je plnoautomaticky kavovar :)
A aj od Siemensu maju akciu, aj od Sage, ale to je zase pakovy, ale su teraz vyhodne ponuky a este aj pri nakupe na splatky su tie ceny lepsie, zaujimavejsie ;)

zlatusa

Llnzzda jasné, aj toto je fajn si myslím, pretože máš aspoň priestor vyčkať na lepšiu cenu a za ten čas si vieš zvážiť, či je to ozaj to čo chceš, čo potrebuješ ;)

llnzzda

lujziara inak takéto akcie aj ja môžem, najskôr si vyhliadnem, čo asi tak by som chcela a potom sa teším, keď to v dobrej akcii nájdem :D vtedy sa vytešujem ako malé dieťa :D

lujziara

Syllona ty si rýchlo vybrala kávovar, až som prekvapená, teraz inak som kukala, že začína už aj black friday, tak možno budú aj teraz nejaké fajn ponuky aj na kávovary ;)

zlatusa

Danielka dnes aj v tomto smere sú už také možnosti, o akých myslím, že sa nám pred 20timi rokmi ani len nesnívalo. Teda nie nám, ale našim rodičom :) Lebo to by čo už bolo keby sa mne v tak mladom veku snívalo o takýchto pomocníkoch do domácnosti :D

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.