Aký kúpiť kávovar ?

celebrita

v Planeu majú všeobecne dobré ceny, tiež máme z tade viacero vecí a hej aj kávovar a podľa mňa kvalita super a cena tiež, ale v prvom rade keď idem kupovať kávovar, tak je dobré mať aspoň nejakú predstavu o tom akú kávu mám rada, čo by mal robiť aké druhy

zlatusa

Automatický má mlynček, v tom je to tiež super, že si automaticky sám melie kávu, aby bola čerstvo pomletá, aby krásne voňala, aby bola čerstvá :)

zlatusa

Máš aj nejakú cenovú hranicu? Nad ktorú nechceš ísť? Kávovárov, aj značiek je kopu. No my sme kupovali ku koncu minulého roka DeLonghi kávovar v Planeu a myslím, že sme dobre kúpili. Kávovár je automatický, nebol podľa mňa ani drahý a hlavne robí super kávu. Ja som rada, že každé ráno mám čerstvú voňavú kávu :)
Bez kávy už ráno nie je ránom.

Alexa12

Ahojte, tiez prosim o radu :) rada by som manzelovi kupila kavovar, najlepsie automaticky, nech ma hned spravenu dobru kavicku :) dakujem

Elizabeth7

Každý má rád iné veci - ja uprednostňujem plnoautomatický kávovar (aj vďaka svojej lenivosti). Mám osobnú skúsenosť a som veľmi spokojná s kávovarom, čo sa umiestnil na prvom mieste v tomto teste plnoautomatických kávovarov: necenzurovane.sk

miroka

Neviem aký typ kávovaru , by ste potreboval. Ak neviete aký určite by ste si najprv mali prečitať zopár info. Po prečítaní určite už si vytvoríte predstavu , aký by vám vyhovoval. Info nájdete napr. aj tu.

Typy kávovarov top-kavovary.sk
Ako vybrať kávovar top-kavovary.sk

GaborDanko

Neviem či klasický, pákový alebo kapsulový kávovar by ste chceli kúpiť... Nedávno som testoval kapsulový kávovar Dolce Gusto Drop. Bol som veľmi spokojný, káva je plná chutí a je veľmi jednoduché a rýchle pripravovať nápoje. S týmto kávovarom nielen kávu, ale čaje, milka nápoj, či rôzne latte, cappucino. Páčil sa mi ešte dotykové ovládanie, dizajn je to také moderné futuristické.
Tú recenziu si vieš prečítať tu: kapsulovekavovary.sk