Aký kúpiť kávovar ?

jancovka

Mám fotku toho nášho, len ešte z predajne, snáď ale nevadí aspoň budete mať lepšiu predstavu o tom našom šampiónovi.
Podľa mňa vyzerá elegantne!

vierocka66

to teda, že mám zásobu, jasné :)
Presne ako píšeš, je dobré mať toho viac, keď každý má rád niečo iné a ja tiež rôzne chute mám, že raz na čokoládu, raz na espresso, raz na latté, takže týmto to mám vyriešené tú moju nerozhodnosť.
Je to pravda, že by to asi bolo z tohto pohľadu jednoduchšie, ale mne toto vyhovuje :)

mirinda890

pri takých kávovaroch to treba, predsa nevieš kedy kto príde na návštevu a čo bude chcieť, keby mala iný kávovar, tak to má jednoduchšie, teda pri automatickom, ale tak každý podľa svojej chuti, no nie?? :)

vierocka66

sticka ja som si dnes veru urobila, teraz si idem urobiť aj čokoládu, lebo mám strašne veľkú chuť na ňu :)
Nevedela som ako to bude keď budem mať kávovar na kapsule, ale má to svoje výhody. Na čo mám chuť to si spravím :)

sticka

normalne ked citam, co si pisala, ze capuccino tak som dostala nan chut, uz som snad sto rokov nemala taku kavicku, velmi rychlo som si zvykla na malu a silnu kavu a normalne dnes by som si tak vylozila nohy, dala kapuciiinko a precitala nejaky casopis :O

mirabelll

samija áno, veď to som tým chcela povedať, že je to rôzne, že každá sme iná, inak často kávu pijeme a tiež je pravdou, že aj inú kávu máme rady. Niekto má rad len espresso, niekto len capuccino :)

Chéri

Samija toto máš pravdu, ak človek pije kávy dosť za deň, ak aj návšteva často chodí na kávu, tak automatický kávovar je vhodnou voľbou. Aj čo sa týka čistenia. Oplatí sa to, lebo pri takomto kávovare nie sú starosti s ničím.

adikee

Nemáš náhodou aj jeho fotku? Lebo tiež asi tá značka má viacero typov nie?
Správne si to myslím jancovka pomenovala, že je to o prioritách, o tom, čo má kto rád proste.