Aký kúpiť kávovar ?

kvetka3

Kocere tiež si myslím, že toto je dobrá značka, najmä aj dlhé roky vydrží. A čo sa týka Mona čo písala, tak s tou značkou mám skúsenosť, ale pri iných veciach, nie kávovar, takže tam to nejako zhodnotiť neviem.

kocere

Existuje veľa faktorov, podľa čoho sa rozhodnúť.. akú kávu máte najradšej, ako často pijete kávu, či potrebujete aj napeňovač mlieka, automatický kávovar, poloautomat / pákový, kapsulový, aký máte rozpočet, či chcete okrem zrnkovej aj na mletú atď. Odporúčam prečítať tohto sprievodcu, ktorý mne osobne veľmi pomohol pri rozhodovaní etipy.sk. U mňa vyhral kávovar DeLonghi a do kancelárie v práci kapslový :)

IngIvanKovac

Je potrebné najprv si vybrať či chcete pákový kávovar vyberomat.sk alebo automaticky kávovar vyberomat.sk
Najzjavnejší je samozrejme rozdiel v náročnosti prípravy, ale nie je to jediný rozdiel! Preto si treba dobre naštudovať všetky rozdiely. Len dobre informované rozhodnutie spraví skutočnú radosť.

Mona1

nemate skusenosti s kavovarmi philco?? pisala mi svagrina, ze pozera zrovna tuto znacku, ze sa jej celkom pozdava, ale teda ja netusim, nemam skusenost, tak reku sa vas opytam, kedze mne ste neraz pomohli a dobre :)

demza

Strakino tiež tak teraz pozeráme, v tom obchode, čo adikee písala majú momentálne super ponuku na vystavený tovar, tak sedíme nad tým a vyberáme, čo by sa nám zišlo, lebo toto sú také ponuky, čo proste sa už opakovať nebudú si myslím.

strakino

radinus poviem ti, ze vobec to, ze je vystaveny tovar nie je problem, my sme vdaka tomu mali na kavovar o stovku nizsiu cenu a tomu kavovaru vobec nic nie je, nebol pouzivany, je novy, zabaleny, len to, ze bol nejaky cas vylozeny, v tom teda ja nevidim vobec ziadny problem :)

radinus022

Adikee niekomu to nevadí, ale ja som radšej keď je všetko nové, zabalené a tak. Aj keď si viacej zaplatím, ale chápem, že niekoho taká akcia poteší. Každý sme iný :)