Aký kúpiť kávovar ?

veva36

pozeraj aku kavu chces pit, ci to chces na mletu alebo na zrnkovu, ci chces len espresso alebo aj ine druhy kavy a teda mna zaujimalo aj ovladanie aby nebolo komplikovane

stratenazena

Ellania celkom dobre ceny, v Planeu sa mi vidi, ze som tuto znacku videla a tiez po tom pokukujem. Doposial sme kavovar nemali takze toto je uplne nieco nove pre mna vyberat :-) Moj chlap sa moc k takymto nakupom nema, povedal mi, ze co si vyberiem to budem mat, len chcem aby aj coto vydrzal, nech nemusim o dva roky kupovat novy, preto by som ocenila osobne skusenosti na co sa zamerat co pozerat?

prieskumnicka

- JanaPek - Tych moznosti v dnesnej dobe je velmi vela, to jeden by sa v tom stratil je dobre veru mat aspon aky taky prehlad, ze co vlastne chcem, co ocakavam.
Ale mam znamu ktora teda isla napriklad len po dizajne kavovaru a tak vyberala, ale to je vsetko vec nazoru no.

samija

typ presne neviem, to na taketo veci som sa nepytala, ale teda dokaze urobit sest roznych druhov, podla toho teda co si zvolis, takze myslim, ze to je super a kazdy si najde to svoje, keby bol len espresso tak tym nemusis ulahodit kazdemu a takto keby navsteva chce napriklad kapucino tak ho mozes bez problemov urobit :)

vvendy

kvetinka skús si pozrieť PHILCO PHEM 1000 :) je to automatický kávovar, máš možnosť zo šiesich káv si vybrať akú chceš. sesternica sa teraz ide sťahovať a som jej ho preberala lebo nebola doma tak ma hneď aj na kávu zavolala a skúšali sme ho a fajný

Mona1

dakujem vam za rady, len mna momentalne tato znacka zaujima, chcela som jej pomoct a zistit nieco viacej o kvalite, spolahlivosti, ci su tie ceny ok, teda pomer ceny a kvality a mnoho ineho :)

samija

mona kamoska si v Planeu kupila tuto znacku a teda spominala, ze aj dobra cena, aj je dobry co sa tyka kvality, takze nieco na tom zrejme bude pretoze ona len tak hocico nepochvali :D