Aký kúpiť kávovar ?

Lupienok554

Lujziara to je jasné, že si budem porovnávať obchody, len najprv si musím vyhliadnuť daný kávovar a až potom môžem porovnávať ceny. Skúsim pozrieť aj tieto značky, aké kávovary majú v ponuke, ďakujem ti.

lujziara

Lupienok do tejto sumy, čo si písala si vieš kvalitný automatický kávovar kúpiť, len treba hľadať a dobré je si porovnať aj viaceré obchody, lebo sa môže stať, že jeden kávovar a rôzne ceny tak si pozrieť, že kde sa čo ako oplatí. A vieš si z rôznych značiek vybrať, aj Siemens, aj Sencor, aj napríklad De longhi, je toho veľa :)

Lupienok554

Mirinda no dajme tomu 400€ a viac, to je už vcelku veľa za kávovar, nie? To je tiež pravda, že niekedy sa neoplatí šetriť a treba hneď kúpiť drahšie a kvalitnejšie. Len človek má niekedy z toho obavy, lebo sem-tam sa stane, že aj tá drahá vec sa pokazí.

mirinda890

lupienok čo si predstavuješ pod tým, že drahé? lebo toto je podľa mňa pre každého niečo iné, každý si niečo iné pod tým predstaví :)
a zase si vezmi to, že raz kúpiš kvalitný a máš vyriešené na roky rokúce ;)

daninka25

Vo všetkom to máš tak Leuscha, že sú aj lacnejšie aj drahšie. Aký máš strop financií? Koľko si ochotná do kávovaru investovať? Isto ti to tu aj ostatné baby povedia, že ťažko vybrať kávovar, keď nevieme, koľko si ochotná do neho investovať.

leuscha

len taký kávovar je aj dosť drahý, nie Hemela?? vy taký doma máte? ak áno, môžeš mi napísať, čo vás vyšiel? veľmi by som po takom túžila, keďže som milovníčka kávy, no doposiaľ som to nejako neriešila a idem si len na zalievanej :D

hamula

Veva tak najlepšie je keď si kávovar zomelie sám kávu, tá vôňa a chuť je vtedy ešte lepšia. Intenzívnejšia :)

mirabelll

stratenazena to sa teš z toho, že to vsetko nechal na teba, že to nemusíš ešte aj s ním preberať, lebo tým pádom by to bolo všetko ešte komplikovanejšie, to viem že s chlapmi ťažko pri niektorých výberoch :D Akú kávu máš rada? Od toho sa odraz :)

Mona1

veva tak moj pohlad je taky, ze sa viacej oplati si kupovat zrnkovu predsa len vtedy je ta kava taka lepsia, aj jej aroma :)