Aký kúpiť kávovar ?

kixx

taky mam celebrita :) predsa len poobede, respektive na vecer uz nemam taku chut ako rano na silnu a malu kavu, ale skor na nieco jemnejsie tak aby som si to vychutnat mohla a ked este aj od svokry drahy donesie nejaky kolacik tak to je k takemu kapucinu uplne super, to niekedy fakt nic viacej ku stastiu mi netreba :D

sticka

adma, super je ten kavovar, ta znacka aj vela vydrzi,ECAM 21.117.SB tiez je fajn, aj z pohladu ceny aj kvality :) maju ho ted aj v Planeu a za necelych 320€, co som len kukala :)
pre mna ale co je najviac, ked je mlyncek v kavovare tichy, lebo nie kazdy to tak ma ;)

adma

Ahoj,
kavovary-espressa-cajniky.heureka.sk
tak tento máme už 4 roky a ide vkuse každý deň toto je nezmar je drahší ale tie peniaze sa ti vrátia a nikdy to nebudeš ľutovať. Dá sa zohnať aj v bazároch.
Poznám asi 4 ľudí, ktorý ho máju doma alebo vo firmách a všetci sú rovnako spokojný. :)

zandriara

celebrita to by si neverila, ze susedovci prerabaju a bol jeden majster za mnou, ze ci by som mu kavu neurobila, ale ze by si dal smetovu, ze snad to budem mat, som kukala a neverila som vlastnym usiam co som pocula :D som myslela, ze taku uz ani nik nepije :D

celebrita

kixx tak ty máš taký aby si si mohla urobiť aj takú aj onakú kávu? :)
kvetka áno, ale čo mám pozrieť, koľko je také optimálne? aby tá hlučnosť nebola rušivá?
akurát som si urobila kávu, klasickú rozpustnú a už sa mi zbiehajú slinky na nejakú kvalitnú voňavú zo stroja :D

kvetka3

Každý kávovar inak počuť, inú hlučnosť má, ale to tiež si vieš pozrieť v parametroch, alebo na niektorých predajniach majú aj také akoby ukážkové kávovary ;) Kde to môžeš odpozorovať ;)

kixx

celebrita, zalezi to aky mam den, na co mam chut, ale vacsinou na vecer, tak okolo piatej ked mam chut na kavu, tak to si uz robim kapucinko a nerobim si normalne preso :)

celebrita

nemáte problém s tým, že by kávovar bol hlučný keď melie kávu? a tiež by som chcela keby ste mi reálnu skúsenosť napísali čo sa týka rôznych druhov kávy, ak máte kávovar kde sa dá napríklad kapučko urobiť, tak koľkokrát ste ho robili??
veľa alebo len sem tam? díky :)

dadulamil

Zadorka, len aby bolo v kávovare dosť kávy a vody, lebo napríklad u nás doma mám pocit, že len ja to dopĺňam, zakaždým to tak nejako na mňa vyjde :D

zadorka

..vretienka niet nad to ked poobede pridem domov, vezmem si knizku urobim kavu..to je cas len pre mna a to milujem..lebo to uz cela rodina vie, ze to je cas pre mna a maju ma nechat na pokoji..nech vypnem..:D :D