Aký kúpiť kávovar ?

simka214

mimwi myslim, ze je aj pohodlnejsie tam mat nadobku s tym, ze si to vie same korigovat kolko mlieka ma napenit, to by mi vyhovovalo. a ked tam nemam karticku, tak by mi ju vedeli dat hned pri kupe a zaratat body? vies, keby som si ten kavovar kupila. ci to nema nijaky vplyv na cenu? lebo co som si uz vsimla ze oni to predavaju ako sadu, ku kavovaru aj dve kavy, tak aby som to nepremeskala. to je super :)

mimwi

Simka214: Podľa toho, čo som pozerala je to cca podobné tie kávovary. Ide o to, že vlastne pri tom prvom máš trysku na napenenie mlieka. A pri druhom stačí, že dáš mlieko do nádobky a urobí ti kávovar sám laté napríklad, že ti to nadávkuje ako je potrebné. Ale cenovo ako vychádzajú to som nepozerala. Ale dobrú značku si vybrala, vyskúšaj si kuk napríklad ponuku Planea, kamarátka si tam pred pár týždňami kupovala a mala aj takú tú rodinnú vernostnú kartičku, takže ešte si aj niečo na ňu pripísala ;)

simka214

ste ma namotali na kavovar tak uz lustrujem. zatial som viac naklonena znacke delonghi, len sa neviem rozhodnut ci typ ECAM 22.110 W alebo ECAM 23.460. W. myslite, ze ten druhy typ bude jednoduchsie ovladat, ked je uz v nadobe mlieko? lebo pri tom prvom by som asi dlhsie stala kym mi ho v tej nadobke napeni ci?

leuscha

Lupienok554 najjednoduchší je kapsulový :) ale tak máš na výber buď automatický alebo pákový. to už asi podľa toho koľko sa ti chce babrať s prípravou kávy. dobré značky sú buď Delonhgi alebo Sencor tie sú aj v tvojej cenovej hladine do 400 EUR a stále si ho vieš dať na splátky

Lupienok554

stevino_m Vieš čo, čo sa týka cenovej hladiny asi sa skôr chcem pohybovať maximálne do 400 eur. To už je taká cena, že 400 a viac mi príde dosť.

stevino_m

Lupienok554 a skusila si pobehat aj obchody a popozerat nejake ine typy ktore by robili viacej druhov kav ako len espresso? pripadne v akej cenovej hladine sa chces pohybovat?

Lupienok554

Joooj to fakt? To som si akosi nevšimla ale dobre, že si mi to napísala, aspoň viem, že to je len taký obyčajný kávovar a skúsim teda ešte nejaký iný pozrieť, lebo kapučinko by som si rada robila. Alebo vieš čo, nemohla by si mi nejaký poradiť? Ty sa v tom očividne lepšie vyznáš ako ja.

kvetka3

Lupienok tento typ, čo si pridala, že ťa oslovil tak ak som to dobre našla na nete, tak to je vlastne len na espresso, že to nie je na kapučko a takéto kávy s mliekom, to by si si musela niečo iné pozrieť, ale akože vyzerá štýlovo, dizajnovo sa mi veľmi páči. Ty by si chcela čo všetko aby mal?

Lupienok554

Trošku mi to trvalo, akosi som nemala čas hľadať, no včera večer som si nad to sadla a celkom sa mi pozdáva tento kávovar SENCOR SES 7015CH, čo naň hovoríš? Len neviem, či má nádobku aj na mlieko, že by som si mohla robiť aj cappuccino alebo latte, vieš mi to nejako zistiť?

stevino_m

Popozeraj a daj vediet, ktory sa ti pozdava, mrknem sa ti nan a mozno ti budem aj vediet poradit, ci ano alebo nee.