Aký kúpiť kávovar ?

kvetinka777

- demza

my sme si predĺženú záruku nedávali, ale je taká možnosť aj na kávovary, dá sa predĺžiť o 12, 24 a 36 mesiacov. Nad rámec normálne záruky samozrejme. A aj tie ceny za tú predĺženú záruku sú prijateľné, to keby si chcela tak len im na predajni povieš, že máš o to záujem. Je to fajn podľa mňa, ale na kávovar sme si to nedávali.

Chéri

Dievčatá ja neviem čo sa so mnou deje, neviem či začínam mať obdobie vzdoru alebo čo. Ale mám taký problém. Roky som bola zvyknutá piť zalievanú kávu, teraz posledný rok mi vôbec nechutí, už som si povedala, že radšej nebudem piť žiadnu. Len s kolegyňami sme začali chodiť na kávu do mesta zakaždým po práci a tá káva je božská. Samozrejme je mi jasné, že je zo stroja, že to nie je precedená zalievaná, preto som aj tu, lebo by som si chcela aspoň nejaký menší kávovar zaobstarať aj domov :)

wudia

Predlzena zaruka je podla mna uz bezna, len sa za nu plati, ale tak to je normalne si myslim.
Len osobne netusim ako sa tie ceny za predlzenu zaruku pohybuju, lebo sme to nevybavovali zatial ani raz. By si to chcela tak na kavovar?

tifaniass

Pekne meno ma...Dakujem ti, ze si mi to takto poslala...Idem si ho hned vyhladat a prestudovat, co vsetko ma...Normalne som rada, ze konecne to kuknem... :P

demza

Vies co by som este chcela vediet? Normalne mate zaruku 2 roky? Alebo ste si dali na viac?
Lebo to som tiez pocula, ze sa da zaruka aj zaplatit na dlhsie :)

kvetinka777

- kixx

áno, ja nemám s ním problém práve naopak. Mám z neho radosť, aj značka aj typ je super. Toho sa báť nemusíš, táto značka má kvalitné a spoľahlivé kávovary.

kixx

vyhovuje ti teda tento typ aj znacka toho kavovaru? da sa nan spolahnut ano?
bojim sa to, co som uz raz pisala aby ma nenechal v stichu, ked k nam pridu vsetci kamarati a budu chciet kavu aby spravil vsetkym a bez problemov, aby teda zvladol aj vacsiu zataz :)

kvetinka777

- tifaniass

áno, môj manžel. DE LONGHI ECAM 22.360.S, toto je typ kávovaru, ktorý sme v Planeu kúpili. Chcela si len značku, ale myslím, že je lepšie, keď ti takto pošlem aj typ, aby si si ho vedela presne nájsť a pozrieť čo takýto kávovar má, aké parametre. Lebo to je kľúčové, aby tá káva bola eňo ňuňo.

tifaniass

Oliver je kto?...Ale predpokladam, ze tvoja polovica...Ci?...Ten moj by tiez uz mrncal...Aj bude ked sa zacnem tomu viac venovat...Ale co spravim...Musim to vyriesit, ked on dava od toho ruky prec...Mozes mi povedat, co si kupila?...Aku znacku?...

magdi_na

podľa mňa by skôr bola na mieste otázka, že či piješ aj inú kávu, ak áno, tak to potom možno aj má zmysel aby robila rôzne druhy aby si to mohla meniť a piť akúkoľvek kávu, podľa nálady :)