Aký kúpiť kávovar ?

dadulamil

Myslím, že si to už vystihla. Teraz týmto čo si napísala, myslím si, že je veľmi dôležité to aj o aký typ ide a potom sa dá baviť o cene, ale ako som písala dobrá cena je pre každú z nás niečo iné a toho by sme sa mali aj držať :)

stracenka

Jasné...len pri kúpe málokoho napadne, že inde by sa to mohlo dať zohnať lacnejšie rovnaká vec...aspoň teda mne roky to ani len nenapadlo...ale posledné asi tri roky si to už uvedomujem a dávam si na to pozor a riadim sa tým...

zlatusa

Každý si kúpi za takú cenu ako môže, ale bol by nezmysel preplácať zbytočne nejaký kávovar, keď si ho vieš niekde zohnať lacnejšie :)

demza

Pre mna je fajn cena za automaticky kvalitny kavovar do nejakych 500 - 600€ ;) Pre mna je fajn porovnat si ceny jedneho kavovarov, tak ako tu uz zaznelo vyberiem si kavovar, ktory by mi mohol vyhovovat a pozeram, kde maju najvhodnejsiu cenu :)

mirinda890

tak také kapučínko aj latéčko by som si dala o tom potom, len by som chcela vedieť či takéto funkcie nie sú náročné na obsluhu či budem vedieť si ho aj spraviť :P

wudia

Tak staci ked si vezmes nejaky kavovar, nejaky tip a porovnas si jeho ceny v jednotlivych obchodoch, hned budes mat prehlad o tom, co je dobra cena ;)

demza

Sirius s hentym obchodom ja nemam dobru skusenost, nevedeli mi tam poradit ani nic a o cenach nemusim ani pisat.
Ja som si kupila v Planeu kavovar a z toho som vytesena velmi, lebo bol za super cenu a hlavne ked som sa nevedela rozhodnut, tak predavac mi poradil, pomohol s vyberom :)

Sirius18

Ahoj, ja mám doma Severin KA 4810 , ešte sme nemali s ním žiaden problém. Vyzerá pekne a nieje ani drahý :) Kupovala som ho cez okay. Teraz sú aj super zľavy na -odkaz odstránený-

zlatusa

Záleží aj od toho akú kávu máš rada :) Ak piješ väčšinou len klasiku z čerstvo pomletej kávy tak ti asi bude zbytočne kupovať nejaký kávovar, ktorý ti bude vyrábať aj kadejaké kapučína alebo latečka však? Musíš sa ty zamyslieť nad tým čo využiješ a čo nie :)