Aký kúpiť kávovar ?

wudia

Vidiet radost v ociach svokrovcov to je nadovsetko co? To sa nestane hocikedy :)
Podla mna ked sa kava nerobi nejako casto, ze neviem 6krat denne tak toto je taky prijatelny kompromis :)

adikee

Presne presne a veľa vecí má, rôzne kávy sa na ňom dajú robiť a za takú cenu je to radosť, my sme ho aj preto kúpili. Akože nechcela som nejako na kávovare šetriť, ale zase načo zbytočne niečo preplatiť a toto je tak akurát aj cena, aj kávovar, že mi to sadlo, že už som ani len nemala potrebu čosi iné zháňať, hľadať. A svokrovci sa potešili čo ma len utvrdilo v tom, že sme dobre vybrali ;)

kvetka3

Ó tento by sa aj mne páčil :) Normálne uvažujem, že aj tento by som si šla kúpiť, tá cena, to je jak za facku, to by bola asi aj škoda keby som ho nekúpila, no nie??

adikee

Dobrá cena je to, to súhlasím, podľa mňa sme vybrali dobre, je aj za fajn cenu, aj je taký milý, spratný, že nezaberie veľa miesta a hlavne bude plniť svoju funkciu a práve to je pre mňa to naj naj na čom mi najviac záleží

veva36

necelych 50€ to ani nie je vela, myslela som, ze sa budeme bavit v stovkach a nie, ze takuto cenu zbadam. to je na moj vkus dobra cena, to som ochotna teda bez problemov za kavovar dat. :)

adikee

My sme svokrovcom už kávovar vybrali, www.planeo.sk, tento konkrétne :)
Je aj na studené aj teplé nápoje a na kapsule, taký šikovný a tiež nie drahý, čo mňa všetky tieto veci potešili, len ešte sme ho svokrovcom nedali, ale už sa neviem dočkať, čo naň povedia, len dúfam, že budú rovnako unesení ako ja :)

kvetka3

Keď nájdem taký čo mi bude sedieť, tak jasné, že sa ozvem, že dám vedieť, čo som vybrala, akého spoločníka som si zvolila.
Kapsule to som hneď kukala, tie sú rôzne od výmyslu sveta, čiže toho sa báť nemusíš, len vybrať na ne kávovár, ktorý bude spoľahlivý, to bude pre mňa teraz bojová úloha :P

veva36

ked je kavovar na kapsule, tak je mozne aby mi spravil aj cafe latte, aj capuccino, aj espresso aj vsetky tieto druhy? lebo ja moc kave neholdujem, ale napriklad sestra so svagrom ti moc a neustale pocuvam len narazky, ked pridu, ze si nemaju co dat :/

vretienka

KVETKA TAK AK NAJDES NEJAKY TEN PRAVY, ZE SA TI BUDE POZDAVAT A BUDE FAJN NA KAPSULE, TAK MI DAJ PROSIM TA VEDIET, AK TA TO NEBUDE NEJAKO OBTAZOVAT, LEBO AJ JA BY SOM POTREBOVALA S TYMTO POMOCT :)

kvetka3

Práve preto to píšem, lebo sme sa o tom bavili, rozprávali a ona mi z jej vlastnej skúsenosti hovorila, že ako to vníma, čo by bolo lepšie. Som si toho vedomá, že u nás skôr bude lepšie voliť kapsulový kávovar, len aj to musím nájsť ešte ten nazvem to, že pravý?! :P