Aký kúpiť kávovar ?

sonicka_so

Ahojte, máte niekto prosím doma Jura kávovar? Ako ste s ním spokojní, funguje všetko ako má? Zvažujem investíciu, ďakujem :-)

patrisienka

Cheri ani nehovor, nebolo by to prvykrat, co mne sa nieco take stalo, cize ja co sa tyka takychto veci tak som opatrna, ja si vyberiem, poviem to chcem, ale taketo "technicke" veci alebo akoby som ich nazvala, ich kupu nechavam na muza, aj obsluhu, ja len vyberam aby mi ladili veci v kuchyni :D

Chéri

Hahaha rozosmiala si ma týmto, ale z časti som sa aj ja vlastne v tom našla, čo si napísala, ešte to, dať za kávovar niekoľko stoviek a potom ho šikovnými ručičkami za 5 minút pokaziť, čo? :D

mirinda890

chceš vedieť, čo mňa napríklad brzdilo pri kúpe? normálne som mala obavu z toho, či budem vedieť kávovar obsluhovať, predsa len moderné kúsky, vychytávky, normálne som stresovala, aby som ho nepokazila, keď nejaký kúpime, no našťastie že jestvujú návody na použitie :D

Chéri

Aký máš vyhliadnutý? Akú značku, typ? Nemôžeš napísať? Z akého dôvodu si si ho ešte nekúpila? NIečo ťa v kúpe brzdí? :)

coja

ja mam vyhliadnuty uz dlhsie automaticky, ale este som si ho nekupila, este nejako som furt otvorena nejakym inym ponukam, len zatial som nenasla nic lepsie, co by ma oslovilo :)

vveronicka

ako vidim tak nie som sama co v tomto smere ma trosku misung :) ja kavu lubim velmi a pijem niekolko kav denne ale na to aby som domov kupila nejaky mozno aj drahsi, ale za to kvalitnejsi kavovar som sa odhodlala az teraz :)
preto som otvorena radam, napadom, len kapsule nechcem moc :/

adikee

Je to radosť, predsa darčeky by mali človeka potešiť, urobiť radosť, tak sa snažím aby tí obdarovaní sa aj z toho tešili.
Tak u nich toľko tá káva nejde, takže myslím, že sme urobili dobre, že sme dobre kúpili aj z pohľadu spoľahlivosti aj ceny :)

zlatusa

Wudia zdieľam rovnaký názor jak si popísala. Keby sme aj my pili menej kávy denne ako momentálne pijeme, tak asi by som aj ja nad kapsulovým uvažovala, ale takto ee, to by toľko kapsúl sme minuli, že až :)