Aký kúpiť kávovar ?

Bombonik

moj tip - pákový kávovar artisan americkej značky kitchen aid ... máme ho z kuliny a ja som z neho nadšená je prekrásny a mimoriadne šikovný

lujziara

Hamula vítazka budeš až keď vyberieš všetko, čo potrebuješ, takže ešte sa drž pri zemi :P
Tak si daj poradiť od niekoho napríklad na predajni, že si si vybrala viacero typov, len že z nich potrebuješ vybrať, rozhodnúť sa a že sama si s tým nevieš rady :)

hamula

Chéri pracujem na tom :) Už som sa trošken aj posunula, tak sa cítim ako taký malý víťaz, len ešte nemám kávovar vybratý, už mám tak v očku zopár typov, že ktoré by mohli byť, ale neviem jak ten jeden, toho pána pravého vyberiem :D

patrisienka

To nie si sama, tiez by som nevybrala bez predavacov, bez muza, sama by som si s tym rady nedala aj keby som sa neviem ako snazila, lebo fakt niektore veci, niektore informacie ohladne parametrov idu mimo moje chapanie :D :D

tifaniass

Potrapil potrapil...Ale vybrala som si...Mam to v suchu a to je pre mna skvely pocit...Taky pocit vitazstva, ze az!...Ale paci sa mi to, ze v Planeu boli ochotni ti predavaci...Ze mi povysvetlovali aky kavovar, co vsetko ma, co dokaze...Lebo bez toho by som asi nevybrala dodnes...

tifaniass

Ceny su kadejake...Co kavovar to ina cena...A pri niektorych som sa teda fest cudovala, ze v com su rozdielne ked ceny su rapidne odlisne...To vybrat kavovar to nejde len tak, ze mavnutim carovneho prutika...To o tom som sa uz aj sama presvedcila..

kvetka3

Len niektoré tie dizajnové, čo som pozerala aj pekne stoja a myslím, že je dobré kukať aj na cenu, akože nie sa ňou priamo nejako riadiť, to netvrdím, ale tak aby pomer ceny a kvality bol fajn, ja len v takom prípade by som mala srdce na mieste :)

dagmar12

Tiež som názoru, že kávovar kuchyňu aj dozdobuje (tak ako u nás všetky spotrebiče:)). Mrkni na www.kulina.sk, nájdeš tam nielen kvalitné a dizajnové kávovary!

mirinda890

myslím, že to nás každú ťahá takýmto smerom na začiatku, že podľa vzhľadu, ako kávovar vyzerá, len musíme sa zamyslieť nad tým, či ten vzhľad je všetko. u mňa to bolo tak, že som si kávovar vzala z každej strany. aj parametre, aj funkcie, aj vzhľad - aby som proste keď ho kúpim nebola sklamaná a vyplatilo sa, kúpila som si kávovar v Planeu, podľa svojich požiadaviek, nárokov a je super :)