Aký kúpiť kávovar ?

kvetka3

Tak je to trošku iné, predsa len čerstvo pomletá káva to je trošku o niečom inom. Tá vôňa to je cítiť, že je čerstvá, je to rozdiel, ale niekomu to nevadí :)

biatlonistka7

Páči sa mi to, že kávovar na kapsule mi urobí akúkoľvek kávu podľa toho akú kapsulu do neho dám. Len neviem či je to dobrá investícia, či tá káva chutí rovnako ako keď bude v automatickom kávovare čerstvo pomletá, hm?

wudia

Dorota to ti poviem, ale sak ked si s nim uz po takejto dobe mala problemy, tak si ho mohla dat este reklamovat, nie?

dorota_sat

Ja by som rada nejaký fakt kvalitný, pretože doteraz sme mali len kapsulovy, a doslúžil asi po roku a pol. Radšej investícia na roky, ako stále riešiť nejaké reklamácie :)

wudia

V tomto ti musim dat za pravdu, tiez som videla teraz super ponuky a nie len na kavovary ale aj na kopu inych veci, niekedy tie akcie ma ozaj zmysel sledovat aspon sporadicky, z casu na cas, aj ked je pravdou, ze su obchody, kde su ceny fajn aj ked nemaju akcie :)

mirabelll

vieš čo si myslím? Že by bolo fajn pozrieť teraz aj akcie obchodov, začali aj povianočné výpredaje, tak možno by ti dačo do oka padlo :)

adikee

Potom si myslím, že by bol pre teba vhodný automat alebo na kapsule kávovar. Keď piješ takto, že viac druhov kávy a že aj pre návštevy to bude vhodné. Máš nejakú predstavu aj o cene?

samija

potom bude pre teba vhodne bud siahnut po automatickom kavovare a viac zainvestovat alebo sa spolahnut na kapsule a mozes robit rozne druhy kavy na ake si len spomenies, je to na tebe :)

biatlonistka7

Záleží aká je časť dňa. Ráno espresso a poobede buď capuccino alebo latté. Samozrejme, že aj keď prídu k nám návštevy tak by som im rada robila rôzne druhy káv, aby som im neponúkla len espresso :)
Radinus, to ráno proste musí byť!

vveronicka

zlatusa poviem ti, ze toto je len jedna vec, co sme museli vyberat, ine uz technickejsie veci, to uz ozaj necham radsej na inych clenov rodiny, ale benefit je to, ked ma predajna schopnych predajcov :)