Aký kúpiť kávovar ?

radinus022

adikee tak myslím, že v dnešnej dobe mnohí máme radšej malé a silné espresso aby nás to vspružilo a ráno "nakoplo" či sa mýlim? :P

biatlonistka7

Keďže môj muž nie je kávičkár, tak v tomto je u nás trošku problém. Aj keď slovo trošku to celkom zľahčuje. Od rodičov sme dostali nejaké peniažky na Vianoce a rozhodla som sa, že by sme mohli za ne kúpiť kávovar. Predsa bude to jednoduchšie aj keď príde k nám návšteva a bude chcieť kávu a tiež mne to uľahčí každé ráno.
Len môj muž nemá ani len predstavu akoby mala chutiť dobrá káva, čo je pre to podstatné a podobné veci, čiže by som potrebovala sa poradiť s niekým kto má skúsenosti. Kto má rád kávu :)

patrisienka

To nie si sama, sak ja tiez neviem bez chlapa akoby som to dala. Aj ked nemozem to pred nim povedat, ze by som to bez neho nezvladla lebo zas by si len namyslal :D

zlatusa

Na niektorých predajniach vedia poradiť pomôcť a myslím si tiež, že to je vec, ktorú potrebujeme asi mnohé, teda ja som tiež z tých lebo sama si s mnohými vecami neviem pomôcť a čo sa týka takýchto technických vecí to duplom :D

vveronicka

zlatusa mne pomohli takto v Planeu na predajni, lebo som vam pisala, ze mam misung z toho, aky kavovar kupit, aby mi vyhovoval po vsetkych smeroch, so vsetkymi parametrami a aby bol aj cenovo dostupny a tu som dostala nejake rady, ale ak tak som nevedela, co vybrat a nastastie mi tam pomohli vybrat konkretny :)

hamula

Lujziara toto nebolo od teba pekné, som si toho vedomá, ale už som víťazka, už som vybrala, aj sme kúpili, už to mám v suchu alebo ako sa to hovorí :D

zlatusa

Vieš čo, ale ja myslím, že dobre by jej aj na predajni poradili, kde takéto veci predávajú, predsa len vedia čo a ako. Poznajú aký majú tovar, aké má ktorý kávovar funkcie a čo sa viac za akú cenu oplatí, nemyslíš? :)

radinus022

To Ti verím, hento dokáže pomôcť, len problém je ten, že v niektorých obchodoch sa nejakej pozornosti a rád ani len nedočkáš a vtedy človek fakt keď nemá ujasnené, čo konkrétne chce tak môže len tak tápať :/