Aký kúpiť kávovar ?

patrisienka

Podla mna chlap v tomto bude vediet pomoct, ak nie vybrat, tak aspon v niektorych veciach poradit. Mne pomohol ked som si lamala hlavu nad parametrami ake maju jednotlive kavovary a nebyt jeho tak doteraz nad tym sedim :D

prieskumnicka

- 25karina25 - Sak a toto je to, co ma uplne depta, myli. Ze sa neviem nejako rozhybat, rozhodnut, co by pre nas domov bolo vhodne. Aky kavovar. Ked pozeram ludia vacsinou riesia parametre, ale to je vec, v ktorej sa ja stracam. :(

25karina25

Sheno ked osobne neviem ci sa da na nieco taketo spolahnut, predsa len kazdy ma inu skusenost a aj ine naroky :)

wudia

Dorota viackrat kvoli rovnakej veci, ci zakazdym to bolo kvoli niekomu inemu? Ked niekedy sa moze stat, ze akurat len ten jeden kus ma nejaky problem. Ze zhoda nahod no. Ale myslim, ze v dnesnej dobe je fajn si dat aj poradit od predajcov, predsa ti maju iste skusenositi.

lujziara

Sheno je to tak ako si napísal medzi kávovarmi sú veľké rozdiely, aj v značkách aj v typoch aj v cenách. A v každom tomto smere každému sedí čosi úplne iné, preto je celkom fajn si sadnúť nad to a spísať si, že čo chceme čo čakáme :)

Sheno

Ahoj, podívej se spíš na druhy kávovarů jsou mezi nimi obrovské rozdíly. Pak až se trochu zorientuješ, tak mrkni třeba sem www.arecenze.cz hodně štěstí :)!

nikola.stein

To chápem, že viackrát už si na to nemala nervy, preto ja napríklad ku koncu minulého roka, keď som sa rozhodovala aký kávovar kúpiť, tak som si dala poradiť v Planeu, na predajni od predajcu :) Aby mi objasnili ako vybrať automatický kávovar, čo všetko sa s ním dá. Za akú cenu by bol vhodný, aká značka a podobné veci :)

sonicka_so

doporucujem kazdemu tento svajciarskekavovary. sk/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8 mame ho doma a je to najlepsi kavovar aky sme kedy mali, drzi roky a robi skvelu cerstvu kavu.

dorota_sat

To áno, mohla, ale my sme ho reklamovali už niekolko krát po sebe, preto som sa rozhodla že radšej kúpime niečo kvalitné, popozeráme recenzie a tak.