Aký kúpiť kávovar ?

patrisienka

Vierocka akoze je pravda, ze komfortne to je, aj ze rozne prichute mozes mat a len jeden kavovar, ze si urobis kavu na aku mas chut, ze nie len espresso, len cerstvo pomleta, to je trosku o inom, najlepsie je okostovat aj jedno aj druhe :)

mirinda890

predĺžená záruka je fajn pri takýchto veciach. vlastne pri všetkých spotrebičoch. pákový kávovar si vyberaj podľa značky. podľa parametrov, to je to dôležité. no keď sa v tom nevieš nejako zorientovať, tak si daj od predajcu poradiť

vierocka66

patrisienka nemám s kapsulami absolútne žiadnu skúsenosť, preto sa na to pýtam, akože takto keď som si také kávovary kukala, tak to vyzerá fajn, že len vložíš a vybavené, ale ak tým má klesnúť kvalita kávy, tak to mi asi nestojí za to taký kupovať :/

sticka

jancovka so samotnym vyberom ti ja moc nie som schopna poradit, na to mam doma polovicku, ale co ti mozem poradit, ze ked si ho kupis tak si nan daj predlzenu zaruku ak to obchod bude poskytovat ;)

jancovka

Chcela by som pákový kávovar, nejaké rady máte pre mňa ako vybrať? Čoho sa vyvarovať aby mi vydržal roky a aby som nemala problémy??? :)

patrisienka

Vierocka myslim si, ze je, predsa len je ine ked je namleta nejaku dlhsiu dobu a potom ju robis ako ked je cerstvo pomleta len chvilku a vtedy si ju spravis, to aj ta vona je intenzivnejsia :)

nikola.stein

Ale tak aj toto by malo byť vaše spoločné rozhodnutie, mal by si nájsť na to chvíľku, ak chce aby ste boli s výberom obaja v pohodke. Hlavne mu s tým nedaj pokoj, keď to potrebujete vybaviť, kúpiť, keď mu to viackrát pripomenieš, tak si tých pár minút nájde :)

prieskumnicka

- nikola.stein - Chcela som si s nim nad to sadnut no nejako nema zatial cas aby sme sa o tom pozhovarali. Aj to chapem, lebo mame kopu inych veci co riesime doma, co nas viac tlacia, ale tak dufam, ze tento tyzden si na to chvilku najde :)
- sima666 - Je ta kava chutna?