Aký kúpiť kávovar ?

sticka

to je dobra znacka, s tym akoze suhlasim na plnej ciare, len tiez si treba rozmysliet, ze kde kavovar kupovat, kde maju ake ceny, ake ponuky, ake vyhody napriklad co sa tyka aj splatok a podobne veci :)

samija

sak to ani netreba nejako stale sledovat, ze nad tym sediet, len proste z casu na cas pozriet a niekedy sa to vyplati, ale tak su uz predajne, kde maju fajn ceny aj bez nejakych velkych akciovych ponuk a neviem coho vsetkeho :)

sticka

vveronicka inak to je tiez dobry napad :) ja som na toto nemala cas, ze sledovat akciove ponuky, letaky a je mozne, ze este za lepsiu cenu by sa nam podarilo kupit :)

zadorka

..typ keby som si pamatala, tak ti napisem..ale uz ho mame taku dobu..ze toto som uplne vypustila a po pravde si nepamatam..ale znacka je de longhi..je to znacka, ktora ma mnozstvo kavovarov a s roznymi parametrami..:)

vveronicka

pripadne si vyskusaj pozriet aj nejake akciove ponuky, nejake letaky, co chodia z takychto obchodov, aspon budes vidiet aktualnu ponuku a ceny ake maju a mozno ti aj takymto sposobom nieco padne do oka :)

jancovka

Zadorka môžeš mi napísať, že aký máte? Značku? A ak vieš aj typ? Aby som si presne vedela pozrieť :)
Radinus hej? Tak budem na to myslieť a teda možno si ju dáme, uvidím, preberiem to s drahým :) Len najskôr musíme vybrať kávovar samotný :)

radinus022

jancovka podľa mňa aj klasická záruka stačí, že to nejako netreba preháňať riešiť, ale keď chceš predĺženú záruku, tak si to vybav, stratiť aj tak nemáš čo si myslím :) My sme si ju dali tiež v Planeu, ale na chladničku, je to všetko vec názoru :) Zadorka je to takto super, keď vydrží kávovar dlhú dobu a denne urobí kopu káv :)

zadorka

..kvalitnych znaciek je dost..no je velmi podstatne aj to jak budes s tym kavovarom narabat..:)
..my mame jeden kavovar uz niekolko rokov a stale sluzi rovnako dobre..a mam z toho radost..:)

jancovka

Myslíš, že normálna záruka, čo je bežná mi stačiť nebude na kávovar, či jak?
Chcela by somv edieť, že po akých značkách sa kuknúť, aby vydržal roky bez nejakej ujmy :)