Aký kúpiť kávovar ?

kvetka3

Záleží tá cena aj od typu konkrétneho. Ale čo som ja pozerala túto značku a kávovar, čo sa mi celkom tak pozdával tak vychádzal nejakých 5 či 6 stoviek, ale zase myslím, že to nie je tak veľa, keď si vezmeš, že ti vydrží dlho ;)

jancovka

Fú ešteže tak. Myslela som, že to vyznie nejako divne, že mám radosť z niečoho takéhoto. Lebo väčšina aspoň napríklad mojich kamošiek sa teší z nových šiat, topánok a nie z kávovaru ako ja. Ale tak to je asi vec priorít a toho, čo má človek proste rád. Značku sme vybrali Sage.

adikee

Jancovka a aký? Akú značku ste napokon vybrali, ktorá sa ti tak pozdávala?
Ja sa teším zo všetkého, čo kupujeme domov, mne aj maličkosť urobí radosť :D Takže ani sa tej tvojej radosti nečudujem :D

vveronicka

sticka niekedy na to nie je cas, to mi je viac ako jasne, ale tiez si myslim, ze obcas jednym ockom pozriet sa oplati, lebo tie ponuky vedia byt fajn, aj z pohladu samotnej ponuky, ze typov a tiez aj z pohladu cien :)

jancovka

Ďakujem, že si mi napísala, už sme si vybrali kávovar, už ho máme aj doma. Som z toho taká šťastná, vysmiata. V živote by mi nenapadlo, že budem mať radosť z takejto veci. Keď toto vybavíme.

radinus022

Jancovka chápem, že si to chceš nechať prejsť hlavou, aj ja som si veľa vecí tak musela nechať, keď chladničku sme kupovali. Presne to neni vec za desiatky eur, ale za stovky a podľa mňa treba sa zamerať na kvalitu, keď už chceme do niečoho peniažky zainvestovať :)

mirabelll

je dobré urobiť napríklad to, že spísať si výhody, nevýhody, aké ktoré kávovary majú parametre a na základe toho si vybrať.
Myslím, že už vybrať niečo takéto do kuchyne je v podstate malina aspoň oproti iných spotrebičom. U mňa bol problém napríklad vybrať si rúru a umývačku riadu, kávovar preto si myslím, že to by už šlo ľavou zadnou :)

sticka

jasne, ze som dobre nakupila, keby nie, tak asi by som tu nepisala, ja som rada ako sme to vybavili, skacem este teraz od radosti, aj skrz to, ze ako som nakupila, co a tiez aj to, ze za aku cenu :)

coja

sticka nemala si ale asi aj tak si dobre kupila nie? ja som pred vianocami pozerala ponuky a vtedy som na akciovu ponuku narazila tak som ani len nevahala a kupili sme kavovar hned :D