Aký kúpiť kávovar ?

mirabelll

samija áno, veď to som tým chcela povedať, že je to rôzne, že každá sme iná, inak často kávu pijeme a tiež je pravdou, že aj inú kávu máme rady. Niekto má rad len espresso, niekto len capuccino :)

Chéri

Samija toto máš pravdu, ak človek pije kávy dosť za deň, ak aj návšteva často chodí na kávu, tak automatický kávovar je vhodnou voľbou. Aj čo sa týka čistenia. Oplatí sa to, lebo pri takomto kávovare nie sú starosti s ničím.

adikee

Nemáš náhodou aj jeho fotku? Lebo tiež asi tá značka má viacero typov nie?
Správne si to myslím jancovka pomenovala, že je to o prioritách, o tom, čo má kto rád proste.

mirabelll

do akej sumy si povieš do takej si aj kávovar zoženieš. Kadejaké sú, aj ceny sú rôzne. Nemusíš si kupovať za 700€ napríklad, keď piješ kávu len raz denne alebo ako. Proste je to všetko o tom, že čo vlastne potrebuješ, preto je dobré podľa mňa kupovať tieto veci na predajni a poradiť sa s predajcom ;)

sticka

a povedala by som, ze aj kazda znacka ma lacnejsie varianty, len ako si aj ty napisala vsetko je o tych nasich ocakavaniach, aku kavu chceme, nam tiez trvalo kym sme si ako tak ujasnili, ze co cakame, co chceme a kym sme to kupili :D

zadorka

..ale sak mozno ti aj budu stacit..je to o tom ake mas naroky..o nicom inom..zalezi co cakas od kavovaru ake funkcie chces aby mal..su znacky, co su drahsie a tiez aj lacnejsie..:)

zandriara

to tak sa pohybuju ceny? to som absolutne netusila, ja som si myslela, ze ked budem chciet kavovar, ze mi na to budu stacit napriklad tri stovky, ze viacej nebudem nejako potrebovat :)

wudia

Kvetka tak myslim, ze to kazda ocakavame, ze ked si kupime kavovar, tak minimalne nejakych pat rokov, aj to som povedala malo, ze nam proste bude sluzit.
Ze nas kazde rano postavi na nohy :D

hamula

Jasné, má kvetka pravdu, skoro šesť stoviek ma vyšlo. Ale podľa mňa je to dobrá cena, na to všetko, čo má ten kávovar tak myslím, že dobrá cena.
Sú aj lacnejšie kávovary, toho som si akože vedomá, ale zase tie nie sú tak vybavené :)