Aký kúpiť kávovar ?

sticka

vierocka ked ti to vyhovuje tak mozes byt len rada, ked si v pohodke s tym co si si vybrala :) ved tak by to v podstate aj malo byt :) ale poviem ti, ze dnes rano ked som vstala tak som si musela hned urobit malu ale silnu kavu lebo by som nebola zobudena asi doteraz :D

kvetinka777

- jancovka

pekný. Musíš mať radosť z neho. Super je to, že má mlynček, že kávu máš čerstvo pomletú, mmm viem si predstaviť tú vôňu.

vveronicka

vyzera dobre, ti poviem :) podla mna sa oplatilo dat tie peniaze do neho, vyzera, ze je riadne premakany, u vas to bude pomaly uz ako v nejakej kaviarni, co? :P

jancovka

Mám fotku toho nášho, len ešte z predajne, snáď ale nevadí aspoň budete mať lepšiu predstavu o tom našom šampiónovi.
Podľa mňa vyzerá elegantne!

vierocka66

to teda, že mám zásobu, jasné :)
Presne ako píšeš, je dobré mať toho viac, keď každý má rád niečo iné a ja tiež rôzne chute mám, že raz na čokoládu, raz na espresso, raz na latté, takže týmto to mám vyriešené tú moju nerozhodnosť.
Je to pravda, že by to asi bolo z tohto pohľadu jednoduchšie, ale mne toto vyhovuje :)

mirinda890

pri takých kávovaroch to treba, predsa nevieš kedy kto príde na návštevu a čo bude chcieť, keby mala iný kávovar, tak to má jednoduchšie, teda pri automatickom, ale tak každý podľa svojej chuti, no nie?? :)

vierocka66

sticka ja som si dnes veru urobila, teraz si idem urobiť aj čokoládu, lebo mám strašne veľkú chuť na ňu :)
Nevedela som ako to bude keď budem mať kávovar na kapsule, ale má to svoje výhody. Na čo mám chuť to si spravím :)

sticka

normalne ked citam, co si pisala, ze capuccino tak som dostala nan chut, uz som snad sto rokov nemala taku kavicku, velmi rychlo som si zvykla na malu a silnu kavu a normalne dnes by som si tak vylozila nohy, dala kapuciiinko a precitala nejaky casopis :O