Aký kúpiť kávovar ?

coja

vretienka z praxe tipy, myslim ze tam neni poriadne ake, predsa len aku kavu chces taku kapsulu si zvolis a tym padom je vec vybavena a mas kavu na aku si len spomenies :)

vretienka

VIEROCKA AK SOM DOBRE CITALA A POCHOPILA TAK TY MAS NA KAPSULE KAVOVAR HEJ? MOHLA BY SI MI NAPISAT? MYSLIM TIP A TIEZ AJ AKE KUPUJES TIE KAPSULE, ZE AKU ZNACKU, CO JE DOBRE PODOBNE. TAKE Z PRAXE TIPY BY MA ZAUJIMALI :)

kvetka3

Ale to nie si sama, na mnohých má aj toto vplyv. Z toho by som si ťažkú hlavu nerobila. Hlavné je, že si našla niečo, čo ťa vie postaviť na nohy. To je dôležité a podstatné - ten výsledok.
Mňa niekedy už len samotná vôňa kávy postaví na nohy.

25karina25

Tak u mna je to jedno aky den. Vela ale zalezi aj od toho, ze ake je pocasie. To ma na mna dost velky vplyv, aj ked nemalo by mat, ale tak co urobim.

lujziara

Karina, ale tak to je bežné, myslím, že zopár dní takýchto sa nájde u každého. Ja mávam väčšinou pondelky také, že sa neviem prebrať, že kým sa v pondelok začnem ako tak preberať tak už je pomaly aj večer. Ale napríklad dnes som ráno vyskočila z postele bez problémov :)
Zajtra to tiež už vidím, že keď nebudem musieť ráno vstávať, tak už o 5 budem fit, budem jak rybička :D

25karina25

Sticka so zobudenim myslim, ze mame problem teda viaceri. Aj ja niekedy a o mojom muzovi ani nehovorim. Ale este ze jestvuje taky zazrak jak kava.

vierocka66

náplne kupujem tam kde som aj kávovar. Majú ich za dobrú cenu a pestrý výber a to je presne to, čo ja potrebujem!
Vieš čo neviem. Ja kupujem len jednej značky :)

jancovka

Jasné, že mám z neho radosť. A ešte väčšiu keď si vezmem, že koľko som ušetrila tým, že sme ho kúpili v Planeu, ale nie niekde inde. Iné predajne, iné obchody majú vyššie ceny, kľudne aj o stovku. Takže som bola rada, že za aké peniaze sme ho my kúpili. Dá sa robiť na ňom aj espresso, capuccino a aj latté. Takže u nás si už príde na svoje každá návšteva!