Aký kúpiť kávovar ?

biatlonistka7

Neboj sa, poradia ti, ja som tiež mala problém, že môj muž neni kávičkár a potrebovala som kúpiť kávovar. Nevedela som ako si s tým sama počnem, ale podarilo sa mi aj s predajcom na jednej predajni vybrať. Keby som na to bola sama, tak neviem asi do dnes by som nad tým maturovala :D

wudia

Jasne, ved preto som ti to aj pisala, keby som o tom nebola presvedcena a ze by som nemala skusenost, tak ti o tom pisat predsa nebudem. Chod a vyber, bude to dobre neboj :)

vretienka

WUDIA MYSLIS, ZE BY MI POMOHLI S VYBEROM? AJ SO SAMOTNOU KUPOU? LEBO UZ KED NIEKAM POJDEM TAK UZ BY SOM CHCELA ROVNO KUPIT UZ NECHCEM VIAC OKOLO TOHO LEN TAK CHODIT

zlatusa

Pri automatickom by si sa musela zamerať napríklad aj na samotné mletie kávy, že aké máš tam možnosti, či nahrieva kávovar aj šálky a veľa iných vecí. Pri kapsuliach tam to také náročné a komplikované s výberom nebude a aj ceny budú nižšie tým pádom aj dostupnejšie ;)

zadorka

..to je pravda, viac zvonku byvaju prepracovane kapsulove..ked je automaticky kavovar, tak tie vyzeraju po vacsine podobne z vonku..

demza

Vretienka myslím, že pri kapsulovom to nie je také náročné ako pri automatickom. Skôr pri tomto by som povedala, že ide o značku a niekto berie ohľad aj na dizajn. Lebo tie kapsulové ozaj sú skôr aj také dizajnovky ;)

wudia

Mozno by ti bolo dobre zajst na predajnu s takymito vecami a tam sa poradit s predavajucimi ;) To by ti mohlo rozsirit obzory a poskytnut taky iny pohlad na vec. Viem, ze nie vsade su ochotni poradit a pomoct, ale napriklad ja som nemala problem v Planeu, tam mi ochotne vysvetlili na co som sa pytala, co ma zaujimalo a podobne veci :)

zlatusa

Sticka myslím, že to je tak u mnohých. Aj u mňa.
Pri kapsulových kávovaroch tam neni čo riešiť, tá obsluha je maximálne nenáročná, jednoduchá, tam nemáš podľa mňa ani čo pokaziť, že by si niečo zle postláčala alebo čo :)

sticka

slobodnemaciatko neviem ci vobec taku volbu, ze slabsia kava by som potrebovala, skor silnejsia je pre mna priorita :P