Aký kúpiť kávovar ?

nikola.stein

Šak to mi nešlo do hlavy, už som sa ťa chcela opýtať, že čo robíš, keď si môžeš dovoliť také behačky po kávičkách, lebo tiež by som to brala celý deň niekde po kávach chodiť :D

zlatusa

Laura inak to môže byť dobrý nápad dať kávovar ako svadobný dar :)
Je to myslím, že jedinečný nápad :)

zadorka

..dadula ja som stavila na toto, co si pisala..kupili sme kavovar v Planeu a znacku De Longhi, co si myslim, ze je kvalita..ze tam sa nemam coho bat..a v tej predajni ich maju este aj cenovo celkom fajn..takze som nemala moc nad cim vahat..ja som tak radsej, taka som akoby pokojnejsia, ked kupim nieco o com som uz pocula..o com viem, ze aj ini ludia maju skusenost a dobru..

dadulamil

Linda o tejto značke teda moc toho neviem, aj keď je pravda, že zopár krát som o nej počula, ale sú aj známejšie značky, nebolo by lepšie niečo z toho kúpiť? Na to sa zamerať? Aspoň by to bola taká istota nie??

linda996

Baby, mne poradili jura kavovar. tiez som sa v tom moc nevyznala, ale mavali sme ho v praci, no a tam nam robil dokonalu kavu uplne ako s kaviarne. tak som ho kupila manzelovi k narodeninam a mame ho aj doma :D

kubita

bud si s babami, s kamoskami odbehneme do kaviarne, ale vacsinou v praci, tam mame kavovar, len neviem si predstavit taky mat doma, lebo nie je zrovna spratny, co sa tyka rozmerov :D keby som mohla furt po kaviarniach chodit, tak to by bolo ine labuzo, to ti poviem :D

nikola.stein

Kubita a kde tu kávu piješ? Lebo to mi nejako uniklo, čo chodíš po kaviarniach? To potom máš super, že toľkokrát denne si to môžeš časovo dovoliť, to by som ja asi nedala, neviem akoby som to stihla :D

kubita

ranna vonava kava je super, kave som dlho vobec neholdovala, nemusela som ju nejako, ale posledne tyzdne si robim asi trikrat denne a teda som si zvykla :) len doma nemam si aku spravit, teda okrem instantnej :D

celebrita

biatlonistka nejako by si si poradila, to sa nebojím :) ale je to dobré, že ti poradili, že ti pomohli, lebo oni vedia aj pomer ceny a kvality ti priblížiť, keďže im už prešlo rukami viacej tovaru viacer kávovarov :)
ja zbožňujem, keď ráno si môžem urobiť teplú voňavú kávičku :)