Aký kúpiť kávovar ?

patrisienka

Janulienocka pozeram, ze ma viacej tlacitiek, este sa ti nestalo, ze by si sa v tom nejako zamotala? Alebo cosi?
Zeby si sa nevedela vyznat??

Chéri

Julka ak piješ kávu len príležitostne kľudne choď aj do lacnejšej varianty, ale pri tejto značke by som sa nebála ostať práve naopak. Myslím, že by to bola vhodná voľba, len budeš mať niečo menšie a menej vybavenejšie, ale spoľahlivosť zostane ;)

janulienocka2

Danielka, že? Mňa dostal, aj vzhľadom, aj parametrami.
Julka chápem, že by si chcela niečo lacnejšie, sú aj také, len ja som si povedala, že radšej zainvestujem viac, do kvalitnejšieho, vybavenejšieho a budem mať pokoj na dlho, stojí mi to za to. Radšej si odpustím nejaké nové šaty :)

Julka266

Len oplati sa potom taky lacnejsi kupit?
Neni s tym potom nejaky problem? Janulienocka tento je krasny. Vedela by som si ho doma predstavit, aj v tejto farbe. Len chcela som nieco lacnejsie :/

janulienocka2

Áno to je fajn porovnať si ceny, predsa len aby si vedela, čo sa viac oplatí. Ja vám posielam nášho šampióna, čo si mňa získal :)

sibierina

julka ja som si vyhliadla jeden, mozem ti aj typ napisat, len este si porovnavam ceny, lebo mi kamoska odporucila, ze je dobre si porovnat jednotlive ceny na roznych predajniach :) lebo ze mozu byt ozaj rozne tak aby som nebola zaskocena, ked by som potom niekde videla nizsiu cenu jak som kupila :/

biatlonistka7

Julka keby si si pozrela značky, tak by si videla, že vlastne každá značka má aj lacnejšie aj drahšie, že záleží aj od veľkosti, aj od toho či je automatický, kapsulový alebo pákový, že tých variant je tam viac a tým pádom aj ceny sú rozličné ;)

Julka266

Zadorka tato znacka co si pisala nie su tie kavovary drahe?
Chcela som na kapsule najskor kavovar, lebo tie su cenovo velmi vyhodne aspon co som kukala, len tam zase ma odradza cena kapsul, naplni :/