Aký kúpiť kávovar ?

sibierina

to je uplne na tebe kolko chces, mozes dat stovku, a aj menej a aj viac :) ale ak mas rada kavu tak sa oplati si priplatit za lepsi kavovar :)

llnzzda

júj ahojte, toto je aj môj problém, že neviem čo urobiť, koľko peňazí dať do kávovaru, do akej značky :(

lujziara

Prieskumnicka tak myslím, že záleží všetko od typu od tvaru kapsúl, ale nevidím dôvod kupovať nejako inej značky ako je kávovar, predsa len jednotlivé značky majú svoje kapsule a teda mávajú rôzne príchute aj typy káv, takže myslím, že originál značka a typ je úplne fajn :)

prieskumnicka

- vretienka - Mna by zaujimalo ci musia byt akoze original naplne do kavovarov, ci kazda znacka ma svoje alebo to je jedno a je mozne ich vsemozne kombinovat??

biatlonistka7

Také malé veci nejaké to nemám problém si cez internet kúpiť, ale sú veci, ktoré ozaj radšej idem do predajne, pozriem, vidím, popýtam sa, aby som mala jasnú predstavu o tom čo idem kupovať :)

dadka235

Ale ja som na materskej na dedine ešte k tomu, ja si môžem skočiť do predajne tak raz za čas :D Predstavte si že aj kočík športový som kupovala len cez net ani som ho nebola nikde skúšať, len som si popozerala videá na nete a recenzie :)

coja

otazka ci sa aj to vobec cez net oplati kupovat, predsa len napriklad aj v Planeu, z kade mam ja aj kavovar, tak tam maju aj taketo veci, aj kavu, takze podla mna je zbytocne to takto kupovat, ked si viem skocit niekam do predajne a rovno kupit, no nie?? :)

vretienka

TAK KAPSULE BY SOM OBJEDNALA, TO ASI HEJ, TO MYSLIM, ZE TAM NEMA PRECO BYT NEJAKY PROBLEM, ALE KAVOVAR, TO JE Z MOJHO POHLADU RISK, PREDSA LEN TO TREBA VIDIET, AJ ROZMER, AJ FARBU AJ VSETKO, TO NENI LEN TAK

sticka

aj ten kavovar si kupovala z eshopu? alebo normalne niekde na predajni? ked si pisala, ze kapsule cez net zohanas, tak by ma zaujimalo ci aj kavovar tak :) lebo ja by som to asi nedala :D