Aký kúpiť kávovar ?

demza

Za tú cenu by sa mal dať aj nejaký automatický aspoň podľa toho čo som ja pozerala, keď som zháňala takéto veci :)
Ono super sa dá ak vychytá nejakú akciu, aj na splátky sa dá kúpiť a niektoré obchody majú aj tak, že výhodnejšiu cenu pri nákupe na splátky :)

sibierina

takze by si chcela tak do troch stoveciek? myslim, ze za tu cenu si vies zohnat aj dobry kavovar, kvalitny, ktory ti bude sluzit roky ;)

zlatusa

Tomáš, keď ono to často neni o tom, že odborník alebo neodborník, ale skôr o tom koľko káv denne piješ a či aj pre chuť alebo len aby ťa to nejako "nakoplo" :)

hamula

Áno, tak ja som chcela aby bol kvalitný. Aby mi urobil ráno kávu a aby to bolo bez starostí. Aby som si nemusela zvlášť mlieť kávu alebo čo, ale aby ten kávovar to spravil za mňa.
Mne nevadilo toľko zainvestovať :)

wudia

Tomas presne o tomto to je, ze preto si treba zvazit aj to, ze ci ist do kapsul alebo ci nam ide len cisto o kavu, aby sme vedeli sa aj potom pripravit na tie vydavky ;)

tomas==

To záleží od toho, koľko chceš do kávovaru investovať a tiež od typu kávovaru- pre zrnkovú kávu, kapsule, ... My máme kávovar od značky Tchibo, konrétne typ Cafissimo PURE- www.tchibo.sk Je to jeden z tých lacnejších, ale nám to zatiaľ stačí, keďže nie sme nejakí odborníci na kávu. Majú aj kávovary s výrobníkmi peny a podobne, takže si vieš vybrať. :) Ďalej viem, že sú veľmi dobré kávovary od značky Philips. Moji rodičia ho majú už roky a sú s ním zatiaľ spokojný. Čo je ale tiež veľmi dôležité sú ceny náplní, alebo kapsúl do kávovaru. Často krát to po určitom čase výde na peniaze viac, ako celý kávovar. My ich objednávame vo väčšom množstve, keď je nejaká zľava, alebo doprava zdarma. To zistím vždy napríklad z tejto stránky www.kodino.com Majú tam veľa zliav aj na ostatné obchody a výhodou je, že to je všetko pekne pokope spracované. A inak by som odprúčil do kávovaru zainvestovať určite, je to obrovský šetrič času. :)

llnzzda

hamula tak zase toľko nechcem dať, to potom máš asi nejaký riadne prepracovaný čo? tak rozmýšľam nad tým čoraz viac a tak asi polovicu by som dala zaň ak by bol ozaj, že fajn, že aj značka nejaká známa, lebo nechcem kupovať nejakú značku o ktorej nebudem nič nevieš, že to bude nejaké no name a nevedela by som čo s tým keby náhodou dáke problémy prišli

hamula

Ahojky, tak jasné, že je to aj o kvalite samotnej tej kávy na tom si tiež treba dať záležať. Napríklad ja som dala šesť stoviek za kávovar, ale tak ja som chcela automatický a aby si každý kto k nám príde prišiel na svoje. Aby som viac druhov kávy vedela urobiť.
Čiže tie ceny sú rôzne, záleží čo chceš. :)