Aký kúpiť kávovar ?

janulienocka2

Áno to je fajn porovnať si ceny, predsa len aby si vedela, čo sa viac oplatí. Ja vám posielam nášho šampióna, čo si mňa získal :)

sibierina

julka ja som si vyhliadla jeden, mozem ti aj typ napisat, len este si porovnavam ceny, lebo mi kamoska odporucila, ze je dobre si porovnat jednotlive ceny na roznych predajniach :) lebo ze mozu byt ozaj rozne tak aby som nebola zaskocena, ked by som potom niekde videla nizsiu cenu jak som kupila :/

biatlonistka7

Julka keby si si pozrela značky, tak by si videla, že vlastne každá značka má aj lacnejšie aj drahšie, že záleží aj od veľkosti, aj od toho či je automatický, kapsulový alebo pákový, že tých variant je tam viac a tým pádom aj ceny sú rozličné ;)

Julka266

Zadorka tato znacka co si pisala nie su tie kavovary drahe?
Chcela som na kapsule najskor kavovar, lebo tie su cenovo velmi vyhodne aspon co som kukala, len tam zase ma odradza cena kapsul, naplni :/

nikola.stein

Šak to mi nešlo do hlavy, už som sa ťa chcela opýtať, že čo robíš, keď si môžeš dovoliť také behačky po kávičkách, lebo tiež by som to brala celý deň niekde po kávach chodiť :D

zlatusa

Laura inak to môže byť dobrý nápad dať kávovar ako svadobný dar :)
Je to myslím, že jedinečný nápad :)

zadorka

..dadula ja som stavila na toto, co si pisala..kupili sme kavovar v Planeu a znacku De Longhi, co si myslim, ze je kvalita..ze tam sa nemam coho bat..a v tej predajni ich maju este aj cenovo celkom fajn..takze som nemala moc nad cim vahat..ja som tak radsej, taka som akoby pokojnejsia, ked kupim nieco o com som uz pocula..o com viem, ze aj ini ludia maju skusenost a dobru..

dadulamil

Linda o tejto značke teda moc toho neviem, aj keď je pravda, že zopár krát som o nej počula, ale sú aj známejšie značky, nebolo by lepšie niečo z toho kúpiť? Na to sa zamerať? Aspoň by to bola taká istota nie??

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.